1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. ADANA KOZA TV

ADANA KOZA TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

KOZA TV Canlı Yayın İzle

Koza TV, Adana Koza Radyo ve Televizyon Yayıncılığı çatısı altında 2010 yılında Adana'da yayın hayatına başlayan bir televizyon kanalıdır. "Tarafsız ve tarafsız" sloganını benimseyen kanal, sosyal medyayı aktif olarak kullanarak daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Geçmiş ve gelecek programlarını ve haberlerini bu platform üzerinden paylaşmak, insanlara anlık bildirimler vermek, geçmiş yayınları takip etme imkanı vermek ve izleyicilerle iletişimi güçlendirmek buna dahildir.

Kanalın büyümesini hızlandıran bir diğer faktör ise, kanalın geçmiş ve gelecek programlarını ve haberlerini bu platform üzerinden paylaşmasına olanak tanıyan, insanlara anlık bildirimler sağlayan, geçmiş yayınları takip etme fırsatı veren ve insanlarla iletişimini güçlendiren sosyal medyayı kullanmasıdır. izleyiciler Kanal, bu temel üzerine 2013 yılında İstanbul'da aktif bir stüdyo kurmuştur.

Sahibi iş adamı Haluk Vural olan Koza TV'nin amacı Adana'daki olayları ve gelişmeleri izleyicileriyle paylaşarak Adana'yı ve Akdeniz'i özleyenleri ekranda buluşturmaktır. Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz'dır.

Kanalın program içerikleri geleneksel sporlar, eğlence, Adana haberleri, mutfak gibi konulardan oluşmaktadır. Canlı yayın programları arasında "Yıldızlı Lezzetler", "Hodri Meydan", "Karavan", "Nisan'da Adana", "Kepez Bülten", "Traktör Yarışları" ve "Extremsports" yer alıyor. Ayrıca Adana'ya özgü festivaller ile kültürel ve sanatsal değerlere de zaman zaman yayın içeriğinde yer verilmektedir. Kanal, programlarının çok yönlü ve çeşitli içeriği sayesinde geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Geçmiş yayınları izlemek isterseniz "Koza TV izle" seçeneğini kullanabilir, canlı yayınları takip etmek için "Koza TV Canlı izle" seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kanal, Adana merkez uydusundan ve internetten eş zamanlı olarak yayın yapmakta ve Facebook, YouTube, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında aktif olarak çalışmaktadır.

2010 yılında Adana Koza Radyo ve Televizyon Yayıncılığı bünyesinde kurulan Koza TV, 2013 yılına kadar Adana ve çevresinde yerel bir televizyon kanalıydı. 2013 yılında RTÜK'ten uydu lisansı alarak yurt çapında yayın yapmaya başladı. Kanal, bu tarihten sonra İstanbul'da bir stüdyo açarak iki stüdyoda içerik üretmeye başladı.

Koza TV, iki şehirde özgün içerikli programlar üretirken, teknolojik donanımı ve modern stüdyolarıyla izleyicilerine görsel şölenler yaratıyor. İstanbul stüdyosu ağırlıklı olarak yarışma, ana haber ve eğlence programları için kullanılırken, Adana stüdyosu daha çok yerel kültürle ilgili, Adana ve çevresini tanıtan programlar için kullanılıyor. Şu anda Türksat uydusunun yanı sıra Dijitürk ve D-Smart'tan da yayın yapan kanal, online olarak da izlenebiliyor.

Halkın çıkarlarını korumak, sorunlarına çözüm bulmak ve seslerini duyurmak için tarafsız ve tarafsız yayın yapmayı ilke edinen kanal, gündemi yansıtmak, eğitici ve bilgilendirici programlar yapmak, kültürel etkinlikler düzenlemek gibi amaçlarla öncelikle Adanalılara hizmet etmektedir.

ADANA KOZA TV

Adana’nın en değerli televizyon ekranı ADANA KOZA TV, şehrin nabzına odaklanan sağlam yayınları sayesinde sadece Adana halkının değil, tüm Türk seyircisinin de gönlünü kazanmayı başarmış durumda. Özellikle de kanalda birbirinden özel televizyon programları, spor haberleri ve 7’den 70’e şekil alan, hitap alanı yüksek yayınlar bulunuyor. Bu da ADANA KOZA TV canlı izle etkilerini olabildiğince güçlü tutmayı başarmış durumda. Bu sebepten de bizim sitemiz de sizlerim ADANA KOZA TV’yi kesintisiz bir şekilde izlemenize olanaklar sunacaktır. Günün her anında bu kanalı izleyebilir, evde televizyon izleme keyfine de birkaç tık ile ulaşabilirsiniz. Donma ya da kesinti olmadan ADANA KOZA TV için sizlere güzel seyirler dileriz.