Show TV’de Aile Dizisi 7. Bölümde Neler Olacak?


Magazin Volotv

Aile 7. Bölüm Özeti: 7. Bölümde Neler Olacak

Ay Yapım imzalı Aile dizisi, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerini paylaştığı dizi, iyi reytingler elde etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Tetikçi'nin Oğlu dizisinin yayınlanmasıyla birlikte bir miktar izleyici kaybı yaşasa da Aile, hala çok iyi bir noktada bulunuyor.

Heyecan dolu 7. bölümde, Aslan ve Devin arasındaki evlilik büyük bir çıkmaza giriyor. Sofrada yaşanan tartışmanın ardından Devin, eşyalarını toplayarak evi terk ediyor ve çift boşanma noktasına geliyor. Aslan ise kendisini işine vererek yurt dışındaki kumarhaneleri elden çıkarmak için harekete geçiyor. Ancak bu durum, iş ortağı Serhat Koruzade ile karşı karşıya gelmesine neden oluyor. Hülya da Aslan'ın aldığı karara destek vermezken, İbo ile iş birliği yaparak Koruzadeler'le ilişkilerinin bozulmamasını sağlıyor. Hülya, Yağmur'un Serhat'la bağlantısını öğrenince işler daha da karışıyor.

Devin, bu süreçte kliniğe gitmeye ara veriyor ve bu durum en çok Cihan'ı etkiliyor. Seanslarına kaldığı yerden devam etmek isteyen Cihan, her yolu deniyor. Aslan ve Devin, beklenmedik bir olay sonrasında bir araya gelse de barışmak için herhangi bir adım atmıyorlar. Ancak o gece, birbirlerine olan hisleri sayesinde ilişkileri büyük bir sınavdan geçiyor.

Serhat, İzmir'de işlediği cinayetin tek görgü tanığı olan Yağmur'un izini sürüyor ve Ati'nin yardımıyla Yağmur'un ev adresini buluyor. Yağmur ise büyük bir mücadeleyle karşı karşıya kalıyor. Diğer taraftan, Yağmur'un eskortluk geçmişi hakkında istediği kanıtlara ulaşan Hülya, gerçekleri ortaya çıkararak tüm aileyi yeni bir tehlikeye sürüklüyor.

Aile dizisinde, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'ya Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ve usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor. Aile'nin heyecan dolu 7. bölümü, 18 Nisan Salı günü saat 20.00'de Show TV'de izleyiciyle buluşacak.

AİLE  7. BÖLÜM FRAGMANLARI

Tv Logo