Al Sancak Dizisi 11. Bölüm Analizi: Pençe Timi ile Nadia'nın Birlikteliği Öne Çıktı


Magazin Volotv

AL SANCAK DİZİSİ 11. BÖLÜM ANALİZİ:  Al Sancak TRT 1 

Pençe Timi ile Ahtapot arasındaki mücadele devam ediyor. 11. bölümde ise Pençe Timi'nin Nadia ile birlikte çalışması öne çıktı. Ali, Sacit General ile kurdukları plan sayesinde Boran'a muhbir diye Thomas'ı sundu ve Ahtapot ile Pençe Timi arasındaki muhbirlik meselesi yeni bir boyuta taşındı. Boran, Thomas'ın muhbir olup olmadığını öğrenmek için bir oyun kurdu ve Elizabeth ile birlikte bu oyun Ahtapot'un içindeki dengeleri alt üst etti. Elizabeth, Thomas'ı öldürdü. Nadia ise annesi olma ihtimalini sorguladı ve önünde iki büyük bir yol ayrımı belirdi.

Sedef ise Pençe Timi sayesinde Ahtapot'un elinden kurtulduktan sonra çalışmalarına devam ederken Lilith'in telefon konuşmasında büyük bir bombalı eylemin yapılacağını duydu ve araştırmaya başladı. Ancak abisi Ali'nin Sıla'nın gerçek kimliğini sakladığını öğrendiğinde öfkelendi ve Ali ile araları açıldı.

Boran ile Elizabeth ise Thomas ve Pençe Timi için kurdukları oyunu işletmeye başladı. Pençe Timi ve Ahtapot arasındaki mücadele bir kez daha akıl oyunları ve bilek gücüyle çevrili bir çatışmanın içine girdi. Ali ile Boran'ın amansız hesaplaşması Nadia'nın da dahil olmasıyla bambaşka bir boyuta taşındı ve Nadia, Ahtapot'u içerden çökertmek için Pençe Timi ile işbirliği yapmayı tercih etti. Nadia, Ali'nin teklifini reddetti ve Pençe Timi ile birlikte ölümün soğuk kollarına atlamaktan çekinmeyerek şehadet yemini etti. Ancak Tim ve Nadia'nın etrafı Boran'ın adamları tarafından sarıldı ve mühimmatları yetersiz olan Pençe Timi'nin bu cendereden kurtulup kurtulamayacağı merak konusu oldu.

TRT 1 ekranlarında büyük ilgi gören 'Al Sancak' dizisinin 11. bölümü, Pençe Timi ile Nadia'nın birlikte çalışması ve çatışmasıyla öne çıktı. İzleyiciler, güçlü prodüksiyonu, etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu ile diziye olan ilgilerini her geçen gün artırıyor.

AL SANCAK DİZİSİ 11. BÖLÜM FRAGMANLARI

Tv Logo