Kuruluş Osman 123. Bölüm İzle!


Magazin Volotv

Kuruluş Osman 123. bölüm izle!


ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'un 123. bölümü sonunda yayınlandı. Dizinin son bölümünde, Nayman'ın karargaha yaptığı kanlı baskın sonucunda Bala Hatun ağır yaralanır. Osman Bey ve konaktakiler, Nayman ve askerlerine karşı savaşırken Bala Hatun'un hayatı tehlike altındadır. Bala Hatun'un durumuyla ilgili endişelenen izleyiciler, Kuruluş Osman 123. bölüm full izle linkini aramaya devam ediyorlar.


Turgut Bey ve alplarını esir alan Nayman, Osman Bey'e biat etmezlerse onu öldüreceğini söyler. Bu tehdit karşısında Osman Bey'in ne yapacağı ise merak konusu. Turgut Bey'in esaretinde olan alplarının kaderi de belirsizliğini koruyor.


Kuruluş Osman 123. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler, ATV ekranlarında ve internet üzerinden Kuruluş Osman 123. bölüm full izle seçeneğiyle diziye erişebilirler. Ayrıca, izleyiciler dizinin son bölümünü tekrar izleyerek Bala Hatun'un ve Turgut Bey'in son durumunu öğrenebilirler.


Kuruluş Osman, tarihi bir dizi olmasının yanı sıra, Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş sürecini anlatmasıyla da ilgi odağı haline gelmiş durumda. Her bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitleyen dizi, Türkiye'de ve dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip.

Diziyi Kesintisiz yayın saatinde ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Tv Logo