1. Volotv
  2. Haber
  3. BBN TÜRK HABER

BBN TÜRK HABER Canlı İzle

Kayıt bulamadık...


BBN Türk Canlı izle

BBN Türk Televizyon kanalı Kavaf Holding bünyesinde yer alan medya grubunun üyesi olan BBN Türk TV, Birlik ve Beraberlik Noktasında, milli ve manevi değerlere bağlı, insanı merkezine alan, suni gündemler yerine ülke gerçeklerini ön plana çıkartan yapıcı yaklaşımıyla, toplumun tüm kesimlerinin ihtiyaçlarını objektif bir şekilde ekranına taşıyarak Türkiye’de haber kanalı anlayışına farklı bir soluk getirmek iddiasıyla 3 Ekim 2020’de yayın hayatına başlayan BBN Türk TV sizlere doğru haber canlı sunmaya çalışmaktadır.. 

İstanbul merkezli, Ankara ve Konya bürolarını hızla hayata geçirerek haber altyapısını güçlendirdi. Haber Bültenleri ve programlarında tüm toplum kesimlerine dengeli bir şekilde yer vererek bir doğru dürüst haber ile çekim merkezi olmaya çalıştı. Türk medyasındaki yerleşik haber yaklaşımına teslim olmadan bir alternatif haberler ortaya koydu. Dezavantajlı toplum gruplarına ekranını açarak onların sesini duyurmasını sağlamaya çalıştı.

Kalıcı olmak, büyümek ve sektörün önde gelen markaları arasında yer alabilmek için kamuoyunun yakından tanıdığı isimlere programlar yaptırdı. BBN Türk Türksat 3A uydusunda 12729 V 30000 2/3 frekansından, D-Smart 38. kanaldan, Kablo TV 72. kanaldan ve tivibu 60. kanaldan izlenebilmektedir.

BBN Türk canlı izle, uydu yayın lisansının yanında kablo TV yayın lisansına da sahiptir. Yayınları uydu üzerinden D Smart 38. kanaldan, Kablo Tv 72. kanaldan ve Tivibu 60. kanaldan izleyicilerle buluşmaktadır. Türkiye’nin en genç ulusal tematik haber kanalı olan BBN Türk, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından da akredite edilen ulusal televizyon kanalları arasında yer almaktadır.