Binali Yıldırım - Ekrem İmamoğlu Canlı Yayında İzle


Magazin Volotv

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayları Canlı yayın tartışması hakkında.

Ekrem İmamoğlu'na sorulan Sayın Binali Yıldırım ile aynı ekrana Canlı yayına çımaya ne dersiniz sorusuna verdiği cevap: "Ben bu çağrıyı 31 Mart öncesi yaptım. 31 Mart sonrasında 6 Mayıs'ta bu süreç yaşandıktan sonra en az 3 defa daha ben buluşmak isterim, İstanbul'u konuşmak isterim diye tv programlarında söyledim." dedi

Buna Karşın Binali Yıldırım'ın Canlı yayına katılma cevab ise şöyle ggelişti: Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, Habertürk TV'den Didem Arslan Yılmaz'ın Ekrem İmamoğlu ile canlı yayına çıkma teklifine yanıt verdi. Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Habertürk TV'nin CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak yayın davetine "Prensipte olabilir" dedi. Binali Yıldırım, Habertürk TV'de Didem Arslan Yılmaz'ın moderatörlüğünü yaptığı Türkiye'nin Nabzı programında soruları yanıtladı. Yıldırım, Habertürk TV'nin CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile ortak yayın davetine de yanıt verdi. Yıldırım, "Olabilir, bakarız. Benim tek başıma vereceğim bir karar değil ama prensip olarak olabilir. Hele şu eteğimizdeki taşları dökelim de. 'Partisine soracak' gibi söylüyorlar ama buna iki kişi karar verecek. Bu işi çığırından çıkarmanın anlamı yok. İki adayın bunu kabul etmesi, kiminle yapılacağı konusunda mutabık kalınması" dedi.

Bizlerde Hdtvler olarak İstanbul seçimlerinin öneminin farkında olarak böyle bir Binali Yıldırım - Ekrem İmamoğlu Canlı yayın Programına katılmalarını destekliyoruz. Böyle bir programın hangi kanalda Canlı TV yayın şekilde verilmesi durumunda özel bir yayınla yayınlayacağız.

Tv Logo