1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. BRTV

BRTV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

BRTV (Bizim Radyo Televizyon) Canlı

Batı Karadeniz bölümünün yerel Tv kanalı BRTV Canlı yayında bulabilirsiniz. BRTV Canlı, BRTV izle, BRTV Canlı izle, BRTV HD izle, BRTV Canlı Yayın

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren 9 televizyon kanalının bir araya gelmesi ile oluşturulan ve BRTV’nin yayıncı kuruluş olduğu  “Anadolu Televizyonları Ulusal Uydu Ortak Yayın Platformu” (AYP) Hatay’dan gerçekleştirdiği canlı yayınla start aldı.

Hatay TV ev sahipliğinde, Bizim Radyo Televizyon (BRTV) üzerinden, Anadolu Yayın Platformu Başkanı Şakir Gürel’in Moderatörlüğünde gerçekleştirilen ortak yayında, Yönetim Kurulu Başkanları Karabük BRTV Mehmet Çetinkaya, Ünye Çakır Medya Cihan Çakır, Ordu A52 TV Yunus Zor, Hatay Vatan TV Rahmi Vardı, Uşak Egem TV Soner Demiröz, Sivas SRT TV Ahmet Hasdemir, Bizim Osmaniye TV Menderes Demir, Kilis TV 79 Abdullah Alpdağ, Zonguldak Elmas TV Akın Kavi hazır bulundular. Türk Dünyası Kültür Başkenti Göçebe Oyunları etkinlikleri dolayısıyla Hatay’a gelemeyen Bursa Kanal 16 TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özdemir ise programa gönderdiği görüntülü bir mesaj ile katıldı.

Anadolu Televizyonları Ulusal Uydu Ortak Yayın Platformu (AYP) bundan böyle 7/24 BRTV (Bizim Radyo Televizyon) kanalı üzerinden yayın yapacak. Anadolu’nun gerçek gündemini, siyasetini, sanatını, kültürünü, spor ve gastronomisini kaynağından tüm dünyaya aktaracak olan AYP kanalları, Türkiye’de ve dünyada zaman paylaşımlı yayın denemesinin de ilkini gerçekleştirmiş oldular

Haftanın her gününde, kendilerine tahsis edilen gün ve saatlerin yanı sıra, siyaset, spor, ekonomi, turizm, kültür-sanat, müzik vb. konularda yayın yapmak üzere yayınlarına başlayan AYP televizyon kanalları, TÜRKSAT4A, 12265 frekans, 27500 sembol, V (Dikey) polarizasyon ve 5/5 Fec, ayrıca Digitürk 678. kanal, D-Smart 237. kanal üzerinden de izlenebiliyor.

BRTV Canlı izle Yayını; BRTV HD izle pratik kesintisiz yayıncılık anlayışı ile bedava BRTV Canlı Yayın izle, BRTV canlı ve HD izleme sayfasıdır. Batı Karadeniz bölümünün yerel TV kanalı BRTV Canlı yayında bulabilirsiniz.