1. Volotv
  2. Yabancı TV
  3. TRT ARABİ

TRT ARABİ Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
18:59 Alakhbar
20:30 Documentary (gen Epg)
21:00 Alakhbar
22:30 Documentary (gen Epg)
23:00 Alakhbar
23:30 Men Haky

TRT ARABİ Canlı İzle: Televizyonun Önde Gelen Arapça Kanalı

TRT ARABİ canlı yayınını buradan izleyin. TRT ARABİ canlı yayınına HD olarak resmi yayın kanalından ve VoloTV'den ulaşabilirsiniz.

Günlük hayatın akışı için gerekli olan televizyon ve iletişim araçları son derece önemlidir. Televizyon ülkemizde ve tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan iletişim araçlarının başında yer alır. Televizyon kanallarında yayınlanan birçok program ve dizi sayesinde çeşitli bilgilere sahip olabilir, hoş vakitler geçirebiliriz. Yerel kanalları araştırma ulusal yayın yapan TRT birçok kanal içeriği ile ülkemizde ve tüm dünyada yayın yapmaya devam ediyor. Kanal devlete ait bir kanal olduğu için birçok kitleye hitap ediyor. TRT'nin son zamanlarda yayını açmış olduğu TRT Arapça kanalı genellikle Arap izleyiciler ve Türk izleyiciler tarafından izleniyor. TRT Arapça kanalı, içeriği ve yapmış olduğu programlar sayesinde Arap izleyicilere ve çoğu kez Türk izleyicilere hitap ediyor. Kanalın içeriği genellikle siyasi programlar ve haberler üzerine yapılmıştır.

Haber Programları ve Dünyadaki Siyasi Olaylar

Kanal içerisindeki birçok program haber üzerine yapılmıştır. Kanaldaki yayınlar genellikle dünya siyaset gündemini meşgul eden olaylar üzerine yapılıyor. Kanal yayın hayatına çok kısa bir süre önce başlamıştır ve tam anlamıyla Arapça olarak yayın hizmetine devam ediyor. Kanaldaki Arapça programlar ve siyasi programlar dikkat çekici bir yapıdadır. Tartışma programlarına Arap konukların katıldığı bir program bulunuyor. Genellikle haber üzerine yayın yapan bir kanaldır. Bu tarz yayınların yanı sıra İstanbul'da Hayat, Bir Hilal Uğruna gibi dikkat çekecek programlar Arapça olarak yayınlanmaktadır. Arapça programları içeren, dünya siyaset gündemini meşgul eden TRT Arapça izle kanalını izleyerek, programdaki birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İnternetten Online Yayın

TRT Arapça canlı yayını online olarak sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır. Kanaldaki her türlü programı ve canlı yayını online olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Haber programlarını izleyebilir, tartışma programlarına yeniden göz atabilirsiniz. Kanalı internet üzerinden izlemek istediğiniz zaman, sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. TRT Arapça canlı izle butonuna basarak, online olarak internet üzerinden TRT Arapça kanalını kesintisiz izleyebilirsiniz. Temmuz üzerindeki bütün kanalları ve TRT Arapça kanalını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Kanaldaki birçok haber programına ve tartışma programlarına internet üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz.