ÇÖP ADAM: Star TV Ekranlarında 12. Bölümde Neler Olacak?


Magazin Volotv

ÇÖP ADAM 12. BÖLÜM

Star TV’nin sevilen dizisi Çöp Adam, dün akşam 11. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan dizi, Meryem ve Berrin’in Peri hamlesiyle damga vurdu.

Bölümde, Tamer'in doğum günü için hazırlık yapan Berrin, yalıya gelen Peri'yi ekarte etti. Peri'nin ayrılık konuşması sonrası ise Tamer hastanenin kapısına indi. Peri'ye ne yaptığını soran Tamer, konuşmak istedi. Ahu'nun kendisine yaptığı teklifi anlatan Peri, "Bunlarla uğraşmak istemediğini ve hayatının bir köşesinde sığıntı gibi kalmak istemediğini" söyledi.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Çöp Adam'ın bu bölümünde ayrılık ve duygusal anlar ön plana çıkarken, Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular da rolleriyle dikkat çekti.

Çöp Adam, Total'de, AB ve ABC gruplarında en çok izlenen yapım olarak bir kez daha reytinglerde birinci sıraya yerleşti. Dizi, her çarşamba Star TV'de ekrana gelmeye devam edecek.

Star TV'nin sevilen dizilerinden Çöp Adam, dün akşam ekranlara gelen bölümüyle reytinglerde birinciliği elde etti. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek kaleme alınan dizi, Total, AB ve ABC gruplarında en çok izlenen yapım oldu.

Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınan senaryosu, OGM Pictures tarafından yapılan yapımı ve Çağrı Vila Lostuvalı'nın yönetmenliği ile dikkat çeken Çöp Adam, başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi usta oyuncuların rol aldığı Çöp Adam, izleyiciler tarafından da beğeniyle takip ediliyor.

03.04.2023 Volo TV

Dizinin ilgi gören konusu ve başarılı oyuncu kadrosu, reytinglerdeki başarısıyla birleşerek, Çöp Adam'ı izleyicilerin favori dizilerinden biri haline getiriyor. Her çarşamba akşamı Star TV'de yayınlanan Çöp Adam'ın, ilerleyen bölümlerde de büyük bir ilgiyle takip edilmesi bekleniyor.

12. Bölümde Neler Olacak Tahmini

12. bölümde Çöp Adam dizisinde neler olacağına dair kesin bir bilgi olmamakla birlikte, önceki bölümlerde yaşanan olaylara ve karakterlerin durumlarına göre bazı tahminlerde bulunabiliriz.

Öncelikle, Tamer ve Peri arasındaki ilişki ve Peri'nin Ahu'nun teklifini kabul etmesi konusu devam edebilir. Tamer, Peri'ye açıklama yapmaya çalışabilir ve aralarındaki konuşma ilerleyebilir.

Aynı zamanda, Ali ve Ayşe arasındaki ilişki de ilerleyebilir ve bu karakterlerin hikayesi daha da gelişebilir. Bu arada, Yaman'ın durumu ve oğlu Ali'nin sağlık sorunları da dahil olmak üzere diğer karakterlerin hikayeleri de devam edebilir.

Öte yandan, Berrin'in yalıdaki konumu ve ilişkileri, özellikle de Meryem ile arasındaki gerilim de diziye yön verebilir. Tamer'in doğum günü partisinde yaşananlar da bu gerilimi artırabilir.

Tabii ki, bu sadece tahminlerim ve gerçekleşip gerçekleşmeyeceği kesin değil. Ancak dizi severlerin merakla beklediği gelişmeler arasında yukarıda bahsedilen konular yer alıyor.

Canlı Yayın LOGODA

03.04.2023 Volo TV


Tv Logo