1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. 19 ÇORUM TV

19 ÇORUM TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Kanal 19 Canlı : Çorum'un Sesi

Kanal 19, Çorum'da 2018 yılında kurulan yerel bir televizyon kanalıdır. Hilal Bir TV İletişim Yayıncılığı ve Reklamcılık A.Ş. tarafından kurulan kanal, bölgede önemli bir konuma sahiptir. Çorum ve çevresindeki gelişmeleri izleyicilere aktaran Kanal 19, aynı zamanda bölgenin güncel problemlerine de yer vererek bir ses olma görevini üstlenmiştir.

Kanal 19, Türksat 4A uydu lisansı bulunmayan bir kanal olmasına rağmen, UHF 23. kanal üzerinden karasal antenler aracılığıyla izlenebilir. Bu sayede, bölge halkı kanalı rahatlıkla takip edebilir.

Genel müdürlüğünü Bekir Biçakçı'nın yürüttüğü Kanal 19'da, izleyici temsilciliği görevini ise Özkan Özkara üstlenmektedir. Kanal, Çorum'un ilk yerel televizyon kanalı olarak hizmet veriyor ve profesyonel yayın anlayışıyla geniş bir kitleye hitap eden programlar sunuyor. Haber, çocuk içerikleri gibi farklı alanlarda programlar yaparak kısa sürede sevilen ve takip edilen bir kanal haline geldi.

Kanal 19 TV, yerel halkın yanı sıra ulusal çapta da izleyici kitlesine sahiptir. Resmi web sitesi olan kanal19tv.com'dan, kaçırdığınız veya merak ettiğiniz herhangi bir programın bant yayınlarını takip edebilirsiniz. Dünya genelindeki son dakika haberleri, güncel siyasi konular, sağlık, eğitim ve kültür-sanat içerikleri Kanal 19 TV'de ve web sayfasında ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Kanal 19'un yayın akışında öne çıkan programlarından biri, izleyicilerden tam not alan "Biz Bize" adlı röportaj ve yarışma programıdır. Kanal 19'un resmi stüdyolarında gerçekleştirilen programlar, Çorum ve çevresindeki konuları tartışan konuşma programlarına ev sahipliği yapar. Kanalda yayınlanan tüm içerikler, iç yapımlar ekibi tarafından özenle hazırlanır ve en ince ayrıntısına kadar ele alınır. Kanal, Türksat uydusu üzerinden UHF 23. kanaldan takip edilebildiği gibi, İpTv Orange platformundan da 130. kanaldan izlenebilir.

Kanal 19 TV, Çorum'un sesi olarak hizmet verirken, yerel televizyonculuğun gelişmesine de önemli bir katkı sağlamaktadır. İzleyiciler

Kanal 19 TV Canlı izle Yayını; HD izle, Kesintisiz ve Kolay kullanım ile TV izle,Bedava izle, Öncelikle Kanal 19 Çorum TV izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile Kanal 19 Çorum TV canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. İyi seyirler dileriz.