Ebru Şallı'nın Hayatı ve Açıklamaları Gündemde


Magazin Volotv

Ebru Şallı, Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu yaptığı NTV'de Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu

Ebru Şallı'nın kim olduğu, oğlu Pars'ın hastalığı, kaç çocuğu olduğu ve boşanıp boşanmadığı gibi konular da ele alındı.

Ebru Şallı, Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu yaptığı Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu ve oğlu Pars'ın 3. vefat yıl dönümüyle ilgili duygusal açıklamalarda bulundu. Programda, Ebru Şallı'nın kim olduğu, oğlu Pars'ın hastalığı, kaç çocuğu olduğu ve boşanıp boşanmadığı gibi konular da ele alındı.

Ebru Şallı, 10 yaşında kaybettiği oğlu Pars'ın hastalık sürecinde yaşadıklarını ilk kez programda anlattı. Pars'ın hastalık süreci başladığında büyük oğlunu yurtdışındaki okuluna 1 yıl erken yolladıklarını söyleyen Şallı, oğlunun hastalığını kimseyle paylaşmamasının nedenlerini de açıkladı. Şallı, çocuğunu korumak istediğini ve iyileştiğinde ona anı bırakmak istemediğini belirterek, "Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi ama, çok rica ettim, çok mücadele verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadılar. Ailem, diğer çocuğum, Pars için doğru olanı yapmaya çalıştım. Pars hastanede yatarken, hastanede çalıştım... Kolay bir süreç değildi; yüz felci geçirdim üzüntüden, herkes bilmiyor bunu" ifadelerini kullandı.

Ceyda Düvenci, "2 buçuk yıllık süreci hiç duyurmadın" yorumunda bulununca Ebru Şallı, çocuğuna zarar gelmesinden korktuğunu belirtti. "Çok duyulmasının çocuğa bir yararı olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, tek amacım buydu" diyen Şallı, yaşadığı zorlu süreçte ailesi ve gazetecilerin desteğiyle ayakta kalmayı başardığını söyledi.

Programda Şallı'nın spora olan ilgisi de konuşuldu. Şallı, düşünülenin aksine spor hastası olmadığını belirterek haftanın 2 ya da 3 günü spor yaptığını söyledi. "Öyle düşünüldüğü gibi spor hastası değilim, her gün spor yapmıyorum" ifadelerini kullanan Şallı, sporun hayatındaki önemine de değindi.

Ebru Şallı'nın oğlu Pars'ın vefatının ardından yaşadığı zorlu süreci anlatması ve sporla ilgili açıklamaları, programda izleyicilerin dikkatini çekti.


Ebru Şallı'nın eşinden boşanma iddialarına yanıt

Ünlü model Ebru Şallı, daha önce de eşi Uğur Akkuş'un aile içi şiddet iddiasıyla gündem olmuştu ancak ikili ilişkilerine ikinci bir şans vermişti. Ancak çiftin son dönemde ikinci bir krizin eşiğinde olduğu konuşuluyor... Ebru Şallı ve Uğur Akkuş boşanıyor mu? Ebru Şallı kimdir? Uğur Akkuş kimdir? Çocukları var mı? Ne zamandır birlikteler?

2019 yılından beri birlikteliklerini sürdüren televizyon sunucusu Ebru Şallı ve iş adamı Uğur Akkuş, geçtiğimiz aylarda aile içi şiddet iddialarıyla gündeme gelmişti. Ancak ilişkilerini sürdürmeye karar vermişlerdi. Son zamanlarda çıkan söylentilere göre çalkantılı bir ilişki yaşayan çift şimdi de ikinci bir boşanma davasıyla karşı karşıya. Ebru Şallı'nın ardından Uğur Akkuş da bu iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Uğur Akkuş, geçtiğimiz aylarda otomobilinde çıkan tartışmada eşine uyguladığı şiddet nedeniyle çokça eleştiri almıştı. Çevresindekilerin yardımıyla şiddet olaylarından kurtulan ünlü model, iddiaları şiddetle reddetmiş ve ilişkilerini kurtarmak için büyük çaba sarf etmişti.

Ebru Şallı, görüş ayrılıkları nedeniyle boşanma olacağı dedikodularına yanıt olarak, "Henüz açılan bir dava yok!" Uğur Akkuş ise "Biz robot değiliz!"

İlişkilerinin şu anki durumu bilinmemekle birlikte, birçok kişi çiftin farklılıklarını çözmesini ve evliliklerine devam etmesini umuyor.

Tv Logo