1. Volotv
  2. Haber
  3. EKOTÜRK TV

EKOTÜRK TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
02:00 Yapay Zeka Çağı
04:00 İktisattan Çıkış
05:00 Borsa Teknik
06:00 Lojistik Dünyası
06:30 Stüdyo VOA
07:00 Sabah Ekranı
08:00 Piyasa Yönü
08:15 Stüdyo New York
08:30 Emtia Piyasası
08:45 Beklenti Raporu
09:30 Piyasa Analiz
09:50 İlk Seans
11:30 Fintech Dünyası
12:00 Gün Ortası
13:00 Borsa Teknik
14:00 Paratoner
15:00 Makro Ekonomi
15:30 Dış Piyasa
16:00 Saat Farkı
16:30 Gün Sonu
17:25 Global Piyasalar
17:35 Stüdyo Brüksel
18:00 Ana Haber
19:00 Son Seans
19:45 Tahmin Et
20:30 Fotoğrafın Öyküsü
21:30 Spor Borsası
22:30 Stüdyo VOA
23:00 Muhakeme

Ekotürk TV: Türkiye'nin Lider Ekonomi Kanalı

Ekotürk TV, Türkiye'de ekonomik haber ve analizler yayınlayan yerli bir televizyon kanalıdır. Cengiz Özdemir tarafından kurulan ve sloganı "Türkiye'nin ekonomi ekranı" olan kanal, yayın hayatına başladığı 15 Ekim 2018 tarihinden bu yana kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanal, finansal durumlar, ekonomik olaylar ve genel gelişmeler hakkında raporlama yapan uzman analistlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Türkiye'den ve dünyadan günün her saatinde haberler. Kanal, kısa sürede Türkiye'de ve yurt dışında önemli bir izlenme potansiyeli kazanmıştır. Kanalın program programında, birbirinden farklı haber içeriklerinin yanı sıra, alanında uzman konukların sunuculuğunda ekonomi ve finans piyasalarına ilişkin çok çeşitli konuların ele alındığı programlar yer almaktadır.

Ekotürk TV ile Dünya Piyasalarını Takip Edin

Ekotürk TV, Türkiye'nin lider ekonomi kanalı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İlk yayınına 15 Ekim 2018'de bir deneme yayını ile başlayan kanal, 22 Ekim Pazartesi günü saat 21:00'de Cumhurbaşkanlığı Özel programı ile resmi olarak yayın hayatına başladı. Açılış gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşti. Ekotürk TV, Türkiye piyasası ve ekonomisine dair haberlerin yanı sıra çeşitli program ve küresel ekonomideki gelişmelerle ilgili haberleri de paylaşıyor. Geniş bir kadroya sahip olan kanal, aralarında Dubai, Katar, Tokyo, New York ve Moskova'nın da bulunduğu birçok dünya şehrinden canlı yayın yapmakta ve en güncel piyasa koşullarını izleyicilerine sunmaktadır. Zengin programı ve uzman kadrosuyla Ekotürk TV'de Türkiye ve dünyadaki borsa işlemlerini, ekonomi haberlerini ve para politikalarını takip etmenin keyfine varabilirsiniz.

Ali Değermenci ile Yeni Dünya Düzeni

Bu programda Türkiye ekonomisinin büyümesi, ülkelerin yapması gereken ekonomik yatırımlarla ilgili konular ve yeni dünya düzenini şekillendiren konular ele alınmaktadır. Ali Değermenci'nin Yeni Dünya Düzeni programının uzman konukları, dünya ekonomisindeki son gelişmeleri, ülkeler arasındaki uyum ve uyumsuzlukları, ekonomik zorlukları paylaşıyor.

İmza

İmza programının sunuculuğunu Ekotürk TV Genel Müdürü Cengiz Özdemir yapıyor. Her hafta iş dünyasında ses getiren konuları, spor müsabakalarını, kültür-sanat dünyasındaki gelişmeleri, siyaseti ve diğer alanları uzman konuklarla tartışıyor.

İlk Oturum

Hafta içi her gün saat 08:45'te Perihan Tantuğ'un sunduğu Birinci Oturum programı, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi veriyor. Programda İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nın açılışı ve ilgili piyasa koşulları hakkında açıklamalar yer alıyor. Ekotürk TV kanalında en son piyasa gelişmelerini takip edin ve borsa hakkında bilgi edinin.

EKOTÜRK TV Canlı Yayın izlemektesiniz. Türk ekonomi Televizyon kanalları arasında sevilerek takip edilen EKOTÜRK TV internet üzerinden online canlı ve HD yayınını hem Türkiye de ekonomi takibi yapan vatandaşlarımız için hem de Dünya üzerindeki diğer ülkelerden EKOTÜRK TV kanalını izlemek isteyenlerin sorunsuz bir şekilde Hdtvler TV ( EKOTÜRK TV ) sayfasından sunuyoruz. EKOTÜRK TV programlarını Ailenizle birlikte hiç bir sorun yaşamadan manevi değerlere uygun yayınlarını izleyebilirsiniz. EKOTÜRK TV canlı yayın sayfamızı diğer arkadaşlarınıza da paylaşmanız dileği ile iyi seyirler dileriz.


EKOTÜRK TV Canlı izle

Kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini Cengiz Özdemir'in yaptığı yeni ekonomi kanalı EKOTÜRK TV, 22 Ekim Pazartesi günü 21:00 Canlı yayın hayatına başlayacak.

Kanalın açıklamasında pazartesi akşamı saat 21:00'de Ekotürk TV Canlı izle Cumhurbaşkanı Özel röportajına ile yayına başlanacağı belirtildi.

'Hayatın İçinde' sloganı ile ekonominin hayatın her alanında olduğuna vurgu yapan kanalın kadrosunda finans ve ekonomi alanından ün yapmış önemli isimler olması dikkat çekici geliyor.