Esra Erol ATV Canlı Yayınında Neyi Amaçlıyor?


Magazin Volotv

Esra Erol'da Programı Neyi Amaçlıyor?

Esra Erol'da programı,yarattığı polemikleri ile gündeme gelen ilgi çekici konuları ile izleyicileri ekrana kilitleyen gerçek yaşam hikayelerinin ele alındığı bir reality programıdır.

Zaman zaman güldüren zaman zaman ise hüzünlendiren yaşam hikayeleriyle seyircilerin dikkatini toplayan Esra Erol'da programı her geçen gün farklı hayat hikayelerine ev sahipliği yapıyor. İnsanlara örnek olan konuları ve hikayeleri bulunan bu program bazı zamanlarda gerilimli anlara neden oluyor. Kavuşma hikayeleri ile duygulandıran ayrılık hikayeleri ile hüzünlendiren Esra Erol'da programı seyirciler tarafından çokça ilgi görüyor. İlk yayınlandığı günden beri gündemden hiç düşmeyen ilgi çekici konuları bulunduran ,hayatın içinden ders veren hikayeleri bulunduran ilgi çekici bir programdır. HDTVLER'de ATV Canlı izle yayınından bu programı canlı izleyebilirsiniz. Esra Erol'da programı hafta içi her gün saat 16.30-18.45 saatleri arasında yayınlanmaktadır. Esra Erol'da format itibarıyla İnsanları kavuşturmak ve insanların sorunlarını çözme amacı olan bir programdır.  Birçok insan ailesel ve kişisel sorunlarını çözmek için bu programa başvurmuştur. Çoğu zaman ise polemik yaratan konularla gündemde yerini alan Esra Erol'da programı izleyicileri ekrana kilitliyor. 

Sonuç olarak ilgi ile izlenen Esra Erol'da programı Türkiye kültürüne uygun bir yayıncılık gerçekleştirmek amaçladığı halde bazen konular bu durumu zorlar hale gelmektedir. Programı kesintisiz bir yayınla HD olarak izlemek için biz sizlere bir seçenek olarak kendimizi ATV Canlı Yayın bağlantımızı sunuyoruz.


Tv Logo