1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. FENERBAHÇE TV ( FB TV )

FENERBAHÇE TV ( FB TV ) Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
01:00 Final Four'a Doğru
01:45 Maçın Öyküsü
02:15 Final Four'a Doğru
02:45 Gece Haberi
03:00 Monaco - Fenerbahçe Beko
04:00 Final Four Yolculuğu
05:00 Galatasaray - Fenerbahçe
07:00 Euroleague Yolculuğu
08:00 Final Four Özel
09:00 Final Four'a Doğru

FB TV: Canlı Spor Yayınlarını Kesintisiz İzleyin

Futbolun yanı sıra basketboldan voleybola kadar pek çok spor dalında da uzman yorumcuların eşliğinde canlı yayınlarını sunan FB TV, Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarlarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Siz de FB TV izle seçeneği ile 24 saat kesintisiz bir şekilde spor yayınlarını takip edebilirsiniz.

Fenerbahçe Altyapı Lig Maçları

FB TV'de Fenerbahçe altyapı takımlarının müsabakalarını canlı olarak takip edebilirsiniz. U-21, U-19 ve U-17 ligi maçlarına FB TV canlı izle seçeneğiyle erişebilir, takımın genç yeteneklerini henüz A takıma yükselmeden keşfedebilirsiniz.

Takımınıza Destek Verin

FB TV, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi kanalı olduğu için izleyerek takımınıza destek olabilirsiniz. 2004 yılında kurulan kanal, taraftarlarının büyük ilgisini çekmektedir. FB TV, Digiturk platformu üzerinden yayın yapmakta olup, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün maçlarına özel programlar ile yer vermektedir.

İstediğiniz Platformdan İzleyin

VoloTV ile Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan FB TV izle seçeneği ile internet üzerinden kesintisiz ve HD kalitesinde yayınları takip edebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan her cihazdan FB TV'yi takip edebilirsiniz.

Maçları FBTV'den Takip Edin

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün maçlarını uzman spiker kadrosuyla canlı olarak takip edebilirsiniz. FBTV spikerleri, Fenerbahçe'ye gönül vermiş kişilerden oluşmaktadır ve maçları detaylı bir şekilde anlatmaktadırlar.

FBTV, Fenerbahçe Spor Kulübü taraftarları için ayrı bir önem taşımaktadır. Takımınızın maçlarını izlerken aynı zamanda kulübünüze desteğinizi de gösterebilirsiniz. FBTV'nin yanı sıra Fenerbahçe Radyo ile de pek çok ortak yayın yapmaktadır. Futbol, basketbol, voleybol gibi pek çok spor dalına dair programlar, canlı maç yayınları ve daha pek çok içeriği FBTV'de bulabilirsiniz. Her yaşa ve her kesime hitap eden spor içerikleri ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kesintisiz Spor Yayınlarının Adresi FBTV

FB TV CANLI

Fenerbahçe taraftarlarının senelerdir takip ettiği çok özel bir kanal var; FB TV  Fenerbahçe Spor kulübünün resmi medya kanalı FB TV Canlı izle ,Gerçekten de yüreği sarı lacivertli çubuklu forma için aran her coşkulu Fenerbahçe taraftarı için bu kanal özel bir yere sahip. Her açıdan Fenerbahçe’yi canlı takip edebileceğiniz ve A’dan Z’ye sarı lacivertli coşkuya erişeceğiniz muhteşem bir kanal diyebiliriz bu ekran için. Dikkat çekici ve başarılı bir oluşuma sahip olan FB TV HD ekranında, sadece futbol değil farklı branşlar üzerinden de başarılı yayınları izleyebilirsiniz. Üstelik Halit Kıvanç başta olmak üzere birçok kaliteli yayıncının da program yaptığı bu kanalda, maç öncesi ve sonrasında sağlam detaylara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik maç esnasında anı anına yorum yapan sağlam sunucuların yanı sıra, kesintisiz bir şekilde analiz sunumuyla da bu kanalı çok benimseyeceksiniz.

Kısacası yüreğiniz sarı-lacivert akıyorsa bu kanalı mutlaka takip etmelisiniz. 

Kanal Adı
FB TV - Fenerbahçe TV
Yayın Merkezi
İstanbul / Türkiye
Kanal Kategori Türü
Spor
Canlı Yayın Linkleri

FB TV Canlı - Hdtvler


Yayın Bilgisi
Türksat 4A 12345 V 30000 fec 3/4 (SD) - Digiturk 76. Kanal (HD) - D-Smart 83. Kanal (SD) - KabloTV 246. Kanal (SD) - Tivibu 80. Kanal
Kanal Hakkında 
Fenerbahçe Spor kulübü Resmi televizyon kanalı olan Galatasaray TV Canlı izle. FBTV ile Fenerbahçe spor Kulübü Hakkında hakkında öğrenmek istenen her türlü bilgiye canlı ulaşabilirsiniz.
İlgili Programları
Fenerbahçe Spor kulübü hakkında ki tüm spor haber alma programları..