Gecenin Ucunda Dizisi 25. Bölüm Fragmanı Star TV'de Yayınlandı


Magazin Volotv

Gecenin Ucunda dizisi, 18 Nisan Salı akşamı izleyicilerle buluşacak 25. Bölüm Fragmanı

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Gecenin Ucunda' dizisi, 18 Nisan Salı akşamı izleyicilerle buluşacak yeni bölümünde, heyecan dolu gelişmelerle dolu olacak. Dizinin başrol oyuncuları Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun performanslarıyla büyüleyen dizi, 26. bölümüyle final yapmadan önce, 25. yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Dizinin konusu, Peride Celal'in aynı adlı romanından uyarlanarak, Macide karakterinin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini anlatıyor.

Yeni bölümde Macide, Kazım'dan kaçarak kurtulabileceği halde, bir bebeğin annesinden ayrı kalmasına razı olamayarak kendini feda eder ve Taner'i annesine kavuşturur. Ancak bu fedakarlığın sonucunda, Macide esir hayatına mahkum olur. İşleri tersine döndürecek olan yardım eli ise, Cihangir'den gelir ve Macide için kurtuluş umudu olur.

Dizinin görkemli oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu'nun yanı sıra Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Bertan Asllani, Bestemsu Özdemir ve Ebru Aykaç gibi ünlü isimler de yer alıyor. 'Gecenin Ucunda'nın yönetmenliğini Barış Erçetin üstlenirken, senaryosunu Seda Çakır Avunduk, Aysun Erdoğan, Ezgi Özcan ve Redife Zerener kaleme alıyor. Dizinin proje tasarımını ise Başar Başaran ve Emre Özdür yapıyor.

Masalsı bir aşk hikayesiyle ekrana gelen 'Gecenin Ucunda', her Salı akşamı Star TV'de izleyicilerle buluşuyor. 26. bölümüyle final yapacak olan dizi, 18 Nisan Salı akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak olan 25. yeni bölümüyle nefes kesen bir macera sunacak.

Gecenin Ucunda 25. Bölüm Fragmanları


Tv Logo