Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı


Magazin Volotv

Başrollerini Ertan Saban, Devrim Özkan ve Özge Özberk'in paylaştığı Show TV'nin sevilen dizisi "Gelsin Hayat Bildiği Gibi"nin 37. bölümü Perşembe günü yayınlandı. Son bölümde, Sadi öğrendiği gerçekle yüzleşmeye çalışırken Songül ise Payaslı'ya destek olur. Mert ise babasının kim olduğunun cevabını almadan Derya ile konuşmamaya karar verir. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 37. bölümü full izlemek isteyenler için tek parça izleme seçeneği mevcut.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 38. bölüm fragmanı, dün yayınlanmıştı. Son bölümde neler yaşandığı merak edilen dizi, Sadi Payaslı'nın öğrencilerinin hayatını değiştirmesini anlatıyor. Dizide, Sadi'nin geçmişi ve onun suça yönelmiş öğrencilerine yardım etme çabaları konu ediliyor.


Sadi'nin öğrencileri, onun sayesinde hayatlarına yeni bir yön verirken, Sadi de kendi geçmişiyle yüzleşiyor ve onu geride bırakmaya çalışıyor. Dizi, insanların geçmişleriyle yargılanmadan ikinci bir şansa sahip olabileceklerini vurguluyor.


Dizinin hayranları, 38. bölüm fragmanıyla birlikte heyecanlı bir bekleyişe geçtiler. Yeni bölümün ne gibi sürprizlerle dolu olacağı merak konusu. Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin 38. bölümü, yakında izleyicilerle buluşacak.

Dizi Saatinde Volo TV televizyon sayfası Show TV kanalından izleyebilirsiniz.

Tv Logo