Güldür Güldür Show: Yeter’in Gelecek Endişesi!


Magazin Volotv

Güldür Güldür Show ; Yeter’i Doğa Rutkay’ın Gelecek endişesi!

Show TV Televizyon ekranında Güldür Güldür Show’un eğlenceli replik sahnelerine gülüyoruz. Yeter karakterine ile Doğa Rutkay’ın birbirinden farklı canlandırmalarını izleyip, verdiği mesajlar ile düşünüyor ve eğleniyoruz. Ancak gerçek hayat böyle devam etmiyor.  Doğa Rutkay’ı Show TV ekranında gülüp, eğlenerek rollerini izleyen hayranları Doğa Rutkay’ın sosyal medyada hesaplarında ise korkularına şahit oluyor.

Doğa Rutkay, ikiz bebekleri ile birlikte bir hayatı olan bir anne. Dünyada yaşanan gelişmelerle ilgili, çünkü iki çocuğunun da iyi bir gelecek hazırlayıp daha güzel bir dünyada yaşamalarını istiyor. Bütün anne babalar gibi Doğa Rutkay'da hayatı hep çocuklarına iyi bir gelecek üzerinden hayaller kuruyor.

Sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşım ile dünyada son dönemde yaşananları olayları gündeme getiren Doğa Rutkay, endişeli, düşünceli, üzgün ve karışık duygular ile kendisinin pisikolojik durumunu ortaya koydu.

Durum hesabından paylaşımda bulunan Doğa Rutkay, birçok kişinin de hislerine tercüman olan bir paylaşımda bulundu:

“Son günlerde tam olarak böyle hissediyorum! Düşünceli, üzgün , belli belirsiz, karışık hislerle, her gün başka bir haber ile uyanıp, bu dünyada yaşamaya çalışarak ve gelecek her haberin iyi güzel ve umutlu olmasını umarak! Ve elbette içimdeki çocuğu güldürmeyi deneyerek.”

Güldür Güldür Show gibi eğlenceli bir hayatı tüm izleyicilerimiz için diliyoruz. Güldür Güldür Show programını har hafta Show TV canlı ekranlarında cuma akşamları izleyebilirsiniz.

Tv Logo