AKS TV ile Samsunspor Yeni Sezonda Oynanacak Tüm Maçların Canlı İzle


Magazin Volotv

SAMSUNSPOR MAÇLARI SAMSUN'UN TV KANALI HABERAKS TV'DE CANLI

Haberaks TV Samsunspor, yeni sezonda oynanacak tüm maçlarının canlı yayınlanması konusunda, Samsun Haberaks TV ile prensipte anlaştı.

Samsunspor Maçlarını, yeni sezonda oynanacak tüm maçlarının canlı yayınlanması konusunda, Samsun Haberaks TV canlı yayın için prensipte anlaştı.

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Başkan Danışmanı Resul Akçay ve Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Reklam Sorumlusu Burak Şensoy, 2018-2019 sezonu maçlarının yayınlanması konusunda Haber Medya Grubu'nda durum değerlendirmesi yaptı. Başkan Uyanık ve beraberindekiler, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun ile birim müdürlerinin katıldığı toplantıda, maçların yayınlanması için teknik altyapı, reklam yapılanması gibi konuları ele aldı.

Haberaks TV ve Samsunspor arasında RESMİ İMZA Alt yapının tamamlanması ve sözleşmenin tüm detaylarının ortaya dökülmesiyle önümüzdeki günlerde resmi imzaların atılacağı ifade edildi. Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, "Samsun'un dünyaya açılan yüzü, Haber Medya Grubu ailesinden Haberaks TV ve Haber Radyo olarak yayın hakları konusunda prensipte anlaştık. Samsun için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

İSMAİL UYANIK'TAN TEŞEKKÜR Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ise, "Öncelikle genel kurul sürecinden itibaren doğru ve tarafsız yayın yapan Haber Medya Grubu'na teşekkür ediyorum. Her zaman Samsunspor'un yanındalar. Böyle bir anlaşmanın içerisinde olmak da bizleri heyecanlandırıyor. Maçların yayınlanması gurbetteki Samsunsporlular için büyük bir jest olacak. Tabiki iki tarafında bu konuda sorumlulukları olacak ve en kısa zamanda bunları yerine getirip imzaları atacağız. Burada bizlere yakın ilgi gösteren sayın Ahmet Şenocak ve Necdet Uzun başta olmak olmak üzere tüm Haber Medya Grubu çalışanlarına teşekkür ediyorum" dedi.

HABER AKS TV CANLI YAYIN İZLETv Logo