Kanal 7: “İkimizin Yerine” 515. Bölüm 04-02-2020 Salı Günü Neler Yaşanacak?


Magazin Volotv

Kanal 7’nin Televizyon kanalının sevilen günlük yayınlanan Hint dizisi İkimizin Yerine 4 Şubat Salı günü 515. bölümüyle Kanal 7 ekranındaki dizi yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri fragmanı yayınlandı Youtube videosundan izleyebilirsiniz. Nandini dizideki festivalde büyük bir kaza başına gelir ve zararsız atlatır. Harki onun kazadan kurtulduğunu farkedip görünce çok sinirlenir ve öfkelenir. Magla ise Nandini’nin Anandi’yle yakınlaşmasını hiç istemez. Nandini’yi kaybetmek istemeyen Magla ne yapacağına ne karar verecek?

Nandini şehrindeki festival alanında kız çocuğunu kötü duruma düşmesinden kurtarmak isterken Harki’nin Nandini'ye kurduğu akıl alamaz tuzak yüzünden kendisinin başı derde girer çatıdan düşer. Kızını bir anda yerde gören Anandi gördüğü karşısında çok korkar. Harki kızın öldüğünü düşünür ve ailesinin intikamını aldığı için çok sevinir. Anandi Nandini’nin ölmediğini görünce derin bir nefes alır ve kendince rahatlar. Harki ise Nandini’nin yaşadığını görünce ise şok olur.

Çocuk yaşta hat da küçük bir yaşta evlenmek zorunda kalan genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayat öyküsünün konusunda işleyen ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 Canlı ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin orjinal adı: Balika Vadhu Kanal 7 yayınındaki adı: İkimizin Yerine

Kanal 7 Canlı Yayın izle

Tv Logo