1. Volotv
  2. Haber
  3. KANAL B

KANAL B Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Mehmet Haberal'ın Kuruculuğunu Yaptığı Kanal B, Türkiye'nin En Güvenilir Haber Kanalları Arasında

Ankara merkezli Kanal B, haber içerikli ulusal yayın yapan bir kanal olarak 2004 yılında yayın hayatına başladı. Başkent Üniversitesi'nin üst kuruculuğunu yaptığı kanal, Türkiye ve dünya geneli doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile politika, spor, ekonomi, kültür-sanat, bilim-teknoloji alanlarında yayın yapmaktadır.

Kanal B'nin canlı izle oranı yüksek olmakla birlikte, güncel programları, ulaşılabilir haber ve yayın arşivi, benimsediği habercilik anlayışı ve kalitesi ile tercih edilir niteliktedir. Aynı isimdeki radyo kanalı da bulunan Kanal B, televizyon yayınını Kanal B radyo olarak da desteklemektedir.

Kanal B'ye erişim Türksat3A üzerinden sağlanabilmektedir. Dijital platformdan da ulaşılabilen kanala ayrıca; Tivibu, Digitürk, D-Smart gibi uydu alıcıları aracılığı ile de ulaşılabilir.

Kanal B frekansları şu şekildedir:

Turksat3A 11916 V 3000 ¾,

D-Smart 211. Kanal,

Digitürk 50. Kanal,

Tivibu 47. Kanal'dır. Kanal B erişimi televizyon dışında internet ve dijital platformlar üzerinden de sağlanabilir.

Kanal B internet adresinden canlı yayın, akış, program arşivleri, haber arşivleri birçok alana erişim sağlanabilmektedir. Kanal içeriğindeki zenginlik internet portalı üzerinde de gözlemlenebilir. Son dakika ve güncel haber paylaşımları ve farklı kategorilerde yer alan içerikler ile Türkiye ve dünya gündemine ait bilgilere ulaşılabilir. Kanal B, farklı yayın organları ve dijital ortam sunucuları üzerinden ulusal yayınına kolaylıkla ulaşılan kanallar arasında yer alır.

Kanal B'nin program çeşitliliği oldukça zengin ve izlenme oranları da oldukça yüksek. Ana Haber, Güncel, Cumhuriyetin Müzesi Atatürk Bulvarı, Bekleme Odası ve Sportmence başta olmak üzere 35 programı ile izleyici ile buluşmaktadır. Tartışma, spor, sağlık, müzik, haber, eğitim, belgesel ve kültür sanat kategorilerinde başlık yapılabilen programların izleyici kitlesi de oldukça geniştir.

Doğru, tarafsız ve güncel haber içeriği ile Türkiye'nin en güvenilir haber kanalı olma yolunda iddialı olan Kanal B Canlı İzle.

KANAL B

Türkiye’nin başkent odağında yayın hayatına devam eden en etkin televizyon kanallarından birisi de KANAL B olmaktadır. Güncel ve siyasi olarak an be an haber akışlarıyla faaliyetlerini sürdürmekte olan KANAL B canlı tv izle ortamı, pek çok seyirci tarafından takdir edilen bir konuma sahip. Özellikle de ‘’Gündemin İçinden’’, ‘’Sportmence’’, ‘’Başkentte Sağlık’’, ‘’Söz İstanbul’da’’ gibi çok yönlü bir program akışı ile faaliyetlerini ilerletmekte olan KANAL B ailesi,  günün içerisinden sunduğu çıkarımların tamamını da güçlü bir çizgi de ilerletmeyi başarmış durumda. Alanında profesyonel ve senelerin tecrübesine sahip olan heyecanlı bir ekip eşliğinde ilerleyiş yapan KANAL B ile sizler de günün her anında güncel bir televizyon akışı elde edebilirsiniz.

Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.