Kocaeli Televizyon Kanallarını İnternetten Canlı İzle: Kocaeli TV - TV41


Magazin Volotv

KOCAELİ Televizyon Kanallarını Canlı İzle.. Kocaeli ilinin kaç TV kanalı var? Kocaeli Sporun maçlarını Canlı izle...

Marmara bölgesini ticaret ve sanayi şehri Kocaeli .. Kocaeli denilince bizim aklımıza Kocaeli Spor geliyor. Kocaeli Spor Türkiye'nin en güzide kulüplerinden biri ve geçmişi başarılarla dolu bir kulüptür. Kocaeli Spor maçları sadece Kocaeli'liler değil tüm ülkenin insanlarının tarafından merakla takip edilmekte ve izlenmek istenmektedir. Kocaeli de bir Kocaeli TV adında televizyon kanalı var ki işte o Kocaeli Tv canlı yayını ile Kocaeli Sporun maçlarını Canlı izleyebilirsiniz. Kocaeli TV'nin mevcut frekansı ise şöyledir: 'Türksat 4A, Frekans 12034Mhz, Dikey Sembol Rate 27500 Fec 5/6' üzerinden canlı izleyebilirsiniz. Kocaeli TV televizyonunu Hdtvler ile internet üzerinden 7/24 canlı izleyebilirsiniz.

KOCAELİ TV CANLI İZLE

Ayrıca Kocaeli ile ilgili tüm güncel gündemi takip etmek isteyenlerin en çok izledikleri kanaldır Kocaeli TV. Kocaeli'nde ne oluyor ne bitiyor tüm haberleri bu kanaldan izleyebilirsiniz.

Bir de diğer bir kanalı daha vardır Kocaeli'nin TV 41. Kırk bir Kocaeli'nin bildiğiniz üzere plaka numarasıdır. TV kanalının adının yani TV 41 Kanalının adı da buradan gelmektedir. TV 41 Kanalı genellikle daha sinema dizi ağırlıklı yayınlar yapılmaktadır. 25 Nisan 1995 yılında yayın hayatına başlamış tv41, karasal(UHF C25), Teledünya (128.Kanal) Türksat uydu yayını (Uydu Türksat 4A Frekans 12265 Mhz Polorizasyon :Dikey (V)Symbol Rate 27500 Fec 5/6 ) Digitürk (167. Kanal) ve facebook(TV 41 ‘’Kocaeli’nin Televizyonu’’) ve Android ve İOS ile tüm dünyaya canlı yayın yapmaktadır.  TV41 televizyonunu Hdtvler ile internet üzerinden 7/24 canlı izleyebilirsiniz.

TV41 CANLI İZLE 

Şimdilik bu kadar Kocaeli ile bilgiler be haberleri güncel bir şekilde izlemeniz için umarım bir faydamız olmuştur....

Tv Logo