Kanal D “Neler Oluyor Hayatta”: Hakan Ural’a Yeni Partner Seda Akgül Gitti, Yerine Kim Geldi?


Magazin Volotv

Kanal D "Neler Oluyor Hayatta" Hakan Ural’a yeni partner Seda Akgül gitti yerine kim geldi?

Kanal D ekranında Neler Oluyor Hayatta programında değişiklik Hakan Ural’a yeni partner geldi, Pazartesiden itibaren Neler Oluyor Hayatta’da… Bildiğiniz üzere daha önceden Ural, Seda Akgül ile birlikte programı sunuyordu. Şimdi Seda Akgün kızağa çekildi ve programda Hakan Ural'a yeni bir partner getirildi. 

Kanal D’nin hafta içi her sabah kuşağında canlı yayınla ekranda olan programı Neler Oluyor Hayatta Hakan Ural’a ve yeni partner ile sunulacak.

Yorumları ve karizması ile ekranda fark yaratan Hakan Ural’a 03 Şubat Pazartesi sabahından itibaren başarılı sunucu Nur Tuğba Algül Namlı partnerlik edecek.

Hayata dair her şeyi konuşmak yorumlamak için Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül Namlı’nın sunumuyla yeni “Neler Oluyor Hayatta?”, hafta içi her gün 09.00’da Kanal D canlı yayınında olacak 

Nur Tuğba Algül Namlı Kimdir?

1983 Mersin doğumlu lise sona kadar Mersin'de eğitimini devam ettirdi. Üniversiteyi Balıkesir'de tamamladı. TV 8 kanalında yayınlanan Var Mısın Yok Musun yarışmasında meşhur oldu. Sunuculuk eğitimleri aldı ve televizyon kanallarında çalışmaya başladı. Şimdi Kanal D ekranlarında Neler Oluyor Hayatta programında Hakan Ural ile birlikte canlı yayına çıkıyor.

Kanal D Canlı Yayın


Tv Logo