Ömer'in Kararı Süreyya'nın Hüsranı Oldu 13. Bölüm Analizi


Magazin Volotv

ÖMER’İN KARARI SÜREYYA’NIN HÜSRANI OLDU!

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer, dün akşam yayınlanan 13. bölümüyle AB ve ABC1 kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Dizinin başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesi, reyting başarısının yanı sıra sosyal medyada da çok konuşuldu.

Dizinin son bölümünde, Ömer karakteri herkesi karşısına alarak nişanı bozup, sevgilisi Süreyya'dan ayrıldı. Gamze karakteri ise ani bir kararla Erdal ile evlenme yolunda ilk adımını attı. Nisa karakteri ise Hakan'ın ani dönüşüyle şaşkınlık yaşarken, Tahir'in baskısından kurtulmak için suskunluğunu korudu.

Ömer'in başarılı oyuncuları arasında Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay ve Merve Dizdar gibi isimler yer alıyor. Yapımını OGM Pictures'ın, yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

Ömer, yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı 20.00'de Star TV'de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin 13. bölümü, hikayedeki önemli gelişmelerle ve başarılı oyunculuk performanslarıyla dikkat çekti.
Tv Logo