Show TV Canlı İzle - Kızılcık Şerbeti Canlı İzle


Magazin Volotv

Show TV'de "Kızılcık Şerbeti" Hayranları 24. Bölüm Canlı İzle: Son Bölümde Neler Oldu? İnternetten İzleyebilir misin?

Türk dizisi Kızılcık Şerbeti'nin hayranları bugün Show TV'de yayınlanacak 24. bölümü için heyecanlı. Canlı izlemek isteyenler "Kızılcık Şerbeti canlı izle! Show TV Kızılcık Şerbeti 24. bölüm canlı izle! Kızılcık Şerbeti sonda neler oldu? Show TV 5 Mayıs canlı izle!" 5 Mayıs 2023'te.

"Kızılcık Şerbeti", yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, ilk bölümü 28 Ekim 2022'de yayınlanan sevilen drama dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Hakan Kırvavaç, senaristliğini ise Melis Civelek üstleniyor. Hayranlar, dizide şimdiye kadar yaşananları yakalamak ve bundan sonra ne olacağını öğrenmek için can atıyor.

Diziyi online izlemek isteyenler ise Show TV'nin resmi sitesinden izleyebiliyor. Bu, TV'de izleyemeyenler veya önceki bölümleri yakalamak isteyenler için harika bir seçenek.

Kızılcık Şerbeti'nin son bölümünde Ömer, oğlunu kurtarmak için geçirdiği kazanın suçunu üstleniyor. Gerçek çabuk ortaya çıksa da Kıvılcım ona kızgın kaldı. Kıvılcım'ın kendini anlatamaması birçok kişinin yaşananlardan dolayı onu suçlamasına neden oldu. Ona destek olan tek kişi Doğa'ydı ama bu, kocasıyla arasının açılmasına neden oldu. Umut, boşanmadan önce onu görmeyi reddeden Nursema ile iletişim kurmak için yaratıcı çözümler bulmaya çalıştı. Abdullah, Alev'e teşekkür hediyesi olarak bir saat verir ancak bu durum Alev ile Sönmez'in arasını açar. Bu sırada Nilay hayatını mahvedebilecek bir hata yapmıştır.

Gelecek bölümde Doğa ve Fatih arasındaki gerilim tırmanırken Nursema çalışmalarını sergilemeyi planlıyor. Kıvılcım ve Leman karşı karşıya gelecek ve Ömer ona şantaj yapmaya çalışan Kayhan'ı tehdit edecek. Kızılcık Şerbeti hayranları merakla neler olacağını merakla bekliyor olacak.

Kızılcık Şerbeti Her CUMA Akşamı Show TV Canlı Yayında VoloTV'de

Tv Logo