Show TV'nin "Güzel Günler" Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu, Bir de Sahne Arkası Aşk Gerçek Oldu!


Magazin Volotv

'Güzel Günler' Final Tarihi

Show TV'nin sevilen yapımı 'Güzel Günler', final tarihini açıklarken, son bölümde yaşananlar izleyicileri şaşırttı. Dizinin yapımcılığını Erol Avcı üstlenirken, yönetmen koltuğunda Osman Taşçı yer aldı ve senaryoyu Selin Tunç kaleme aldı.

Dün akşam yayınlanan bölümde, Atakan'ın Altan'a olan aşkını itiraf etmesiyle ikilinin ilişkisi yeni bir döneme girdi. Ancak Kıymet'in sahte evlilik protokolünü bulmasıyla her şey alt üst oldu. Kıymet'in öğrendiği bu gerçek, Atakan ve Altan'ın hayatını mahvedeceğe benziyor.

Dizinin reytingleri ortalamanın biraz altında olsa da, kendi izleyicisini oluşturan dizi, #GüzelGünler etiketi ile yaklaşık 2 saat boyunca Twitter’da TT listesinde kalmayı başardı. 20 bölümü geride kalan dizinin finaline ise toplam 6 bölüm kaldı. Show TV'nin aldığı karara göre, 28 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan 26. bölümü ile birlikte final yapması bekleniyor.

Son bölümde, Kıymet çifte düğün yapma kararı alırken, Aleyna ise Füsun ve Feyyaz'ın yakınlığına tepki göstermeye devam etti. Atakan, romantik bir sürpriz yaparak Altan'a aşkını itiraf etmek istedi ancak Atakan'ın yanlış anlaması tüm planı alt üst etti ve Altan evi terk etti.

Cihangir'in Mihran'ı aradan çıkarma girişimi ters tepti ve Selma, oyunu bozarak ikiliyi karşı karşıya getirdi. Bu arada Kıymet, iftar yemeğinde sahte evlilik protokolünü ele geçirerek Atakan ve Altan'ın hayatını mahvetti.

Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan ve Duygu Köse gibi ünlü isimlerin yer aldığı 'Güzel Günler', 26. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Tv Logo