Sözcü TV Seçim Sonuçlarını Canlı İzleyin!


Magazin Volotv

SÖZCÜ TV, 14 Mayıs'ta Tarihi Seçim Sonuçlarını Doğrulanmış Verilerle ve Uzman Yorumlarıyla Sunacak

Türkiye'nin seçim ekranı olan SÖZCÜ TV, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak tarihi seçimlerin sonuçlarını en doğru, şeffaf ve tarafsız şekilde izleyicilerine sunacak. Tecrübeli kadrosu, dinamik haber merkezi ve iki farklı kaynaktan gelen doğrulanmış verilerle seçim sonuçları anlaşılır ve sade grafiklerle ekrana gelecek.

Gece boyunca Fatih Portakal, İsmail Saymaz, Simge Fıstıkoğlu ve Can Coşkun'un sunumuyla birlikte uzman konuklar, gazeteciler, yazarlar, siyaset bilimciler ve hukukçular tarafsız analizlerle sonuçları yorumlayacak. SÖZCÜ TV'nin seçim 2023 özel kadrosunda yer alan Siyasal İletişim Uzmanı Dr. İbrahim Uslu, Siyaset Bilimci Sezin Öney, Hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, Gazeteci Nevzat Çiçek, Hukukçu-Akademisyen Dr. Ruşen Gültekin, İletişimci-Yazar Ayşen Şahin, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Murat Somer, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Ersin Kalaycıoğlu, Siyaset Bilimci Doç. Dr. Seda Demiralp, Hukukçu Avukat Uğur Poyraz, SÖZCÜ Yazarı Aytunç Erkin, SÖZCÜ Televizyonu Moderatörü Doç. Dr. Oğuz Demir, SÖZCÜ Gazetesi Yazarı Murat Muratoğlu ve SÖZCÜ Medya Grubu Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, seçim sonuçlarını yorumlayacaklar.

SÖZCÜ TV'nin ayrıca sunduğu diğer programlardan biri de "Sandıktan önce söz yine sende!" isimli program olacak. Programın moderatörlüğünü Serap Belovacıklı üstlenecek ve iki farklı görüş ve bakış açısıyla gündemdeki olayları tartışacaklar. İzleyiciler, programda verilen mesajlar ve vaatler üzerinden kararlarını vererek oy kullanacaklar.

SÖZCÜ TV, seçim sonuçlarını doğrulanmış veriler ve uzman yorumlarıyla sunarak Türkiye'nin seçimlerdeki en doğru kaynağı olmayı hedefliyor.

Sözcü TV Seçim Sonuçlarını Saat Kaçta Yayınlar?

SÖZCÜ TV, seçim sonuçlarını 14 Mayıs Pazar günü sandık kapanışından sonra, yani saat 18:00'dan itibaren yayınlamaya başlayacak. Gece boyunca uzman konuklar ve gazeteciler tarafından yapılan yorumlarla birlikte, seçim sonuçları güncellenerek ekrana gelecektir.

Sözcü TV Seçim Programında Kimler Olacak?

Seçim sonuçlarını SÖZCÜ TV'de Fatih Portakal, İsmail Saymaz, Simge Fıstıkoğlu ve Can Coşkun sunacak. Ayrıca, seçim sonuçlarının yorumlanması için birçok uzman konuk da programda yer alacak. Bu konuklar arasında siyaset bilimciler, hukukçular, gazeteciler, yazarlar ve iletişimciler gibi çeşitli alanlarda uzman isimler bulunuyor.

Sözcü TV ile Seçim Sonuçlarını Canlı izle 


2023 Seçim Sonuçları için Halk TV Programı


Halk TV, Türkiye'de yapılacak olan 2023 seçimleri için birçok program ve yayın planlamaktadır. Seçim öncesi ve seçim günü boyunca canlı yayınlar ve analizler yapılması beklenmektedir.

Halk TV'nin seçim yayınlarında deneyimli gazeteciler, siyaset bilimciler, hukukçular ve akademisyenler yer alacaktır. Programlarında, seçim öncesi kampanyalar, adaylar, seçmen davranışları ve sonuçların analizi gibi konular ele alınacaktır.

Halk TV, seçim sonuçlarını takip etmek isteyenler için en doğru ve güvenilir bilgileri sunmayı hedeflemektedir. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte, seçim sonuçlarına ilişkin ayrıntılı bilgiler ve yorumlar yayınlanacaktır.

Türkiye'de 2023 seçimlerine ilişkin gelişmeleri takip etmek isteyenler için Halk TV, önemli bir kaynak olarak değerlendirilebilir.

Halk TV ile Seçim Sonuçlarını Canlı izle

Tv Logo