Çöp Adam Dizisi 17. Bölümünde Tamer'in Görünmeyen Yüzü Ortaya Çıkacak


Magazin Volotv

ÇÖP Adam'ın Yeni Bölümü


Star TV'nin sevilen dizisi 'Çöp Adam'ın 17. bölümünde, Tamer'in görünmeyen yüzü ortaya çıkacak. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrollerinde yer aldığı dizi, 19 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanacak.


Bu bölümde Tamer, evdeki krizi çözmeye çalışırken, Peri'yi kendisi için önemli olan biriyle tanışmaya ikna eder. Meryem, Peri'nin etkisiyle büyük bir değişim için adım atar ve Funda'nın verdiği bir bilgi, yalıdan birinin kovulmasına neden olur.


Berrin, Seko'nun da desteğiyle bir ev tutar ve Tamer, bu haberi öğrendiğinde fevri bir hamle yapar. Ahu, Selim'le aralarını düzeltmenin mutluluğunu yaşarken, ortaya çıkan gerçekler her şeyi altüst eder.


Bu sırada Tamer, şirketteki toplantıyı kaçırdığı için büyük bir anlaşmayı kaybeder ve Arjantinlilerle bir akşam yemeği ayarlar. Ancak bu yemek beklediği gibi gitmez ve Tamer'in bugüne kadar görmediğimiz bir yönü ortaya çıkar.


Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek Deniz Madanoğlu tarafından kaleme alınmıştır. OGM Pictures tarafından yapılan dizi, Çağrı Vila Lostuvalı'nın yönetmenliğinde çekiliyor.


Dizide ayrıca Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular yer alıyor.


'Çöp Adam' her çarşamba Star TV'de yayınlanmaya devam ediyor.


ÇÖP Adam Fragmanları

Tv Logo