Star TV Ömer 16. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Ömer dizisi nereden izlenir?


Magazin Volotv

Ömer 16. Bölüm Canlı izle: Ömer ve Gamze, Zorlu Süreçte

Star TV'nin sevilen dizisi Ömer'in 16. bölümü bu akşam ekrana geliyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölümü için seyirciler canlı yayın izleme linki arayışına girdi. Ömer dizisini canlı izlemek isteyenler, Star TV'nin resmi web sitesi veya VoloTV Star TV Kanalı'ndan takip edebilirler.

Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Ömer, baba-oğul Selahattin Paşalı (Ömer) ile Barış Falay'ın (Reşat) başrollerinde yer aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Diziyi Gülizar Irmak kaleme alıyor. Ömer dizisinde Selahattin Paşalı'nın partneri Gamze karakterini ise ülkemizin en başarılı oyuncularından Gökçe Bahadır canlandıracak.

Ömer son bölümde Gamze ve Ömer'in gizlice evlenmesi herkesi şaşırtmıştı. Ancak mutluluklarına kavuşamadan gelen telefonlarla gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmışlardı. Ömer, babası Reşat'ın fenalaştığını öğrenince hemen yanına koşmuştu. Cemaati önünde küçük düşen Reşat ve Ömer arasında yaşanan tartışma ise Ömer'in evden ayrılmasıyla son bulmuştu.

Ömer'in evden ayrılmasıyla zor bir döneme giren Nisa, evden kovulan Ömer'i yanına almıştı. Babasıyla ilişkisini düzeltmeye çalışan Nisa, Reşat'ın bu durumu öğrenmesiyle büyük bir sınav vermek zorunda kalmıştı. Büyük bir aşk ve umutla evlenen Gamze ise Ömer'in başına gelenler yüzünden ümitsizliğe kapılmaya başlamıştı.

Ömer dizisi oyuncu kadrosunda Selahattin Paşalı (Ömer Ademoğlu), Gökçe Bahadır (Gamze), Barış Falay (Reşat Ademoğlu), Merve Dizdar (Nisa), Gülçin Kültür Şahin (Nuran), Muharrem Türkseven (Sadık), Zerrin Sümer (Nezahat Ademoğlu), Melike Güner (Çiçek), Metehan Parıltı (Tuna), Gamze Karaduman (Şükran), Serpil Gül (Fatma), Onur Bilge (Tahir Ademoğlu), Emre Taşkıran (Hakan) ve Çağla Naz Kargı (Emine) yer alıyor.

ÖMER DİZİSİ 16. BÖLÜM KONUSU

Star TV'nin yeni dizisi Ömer, seyircileri sürükleyici konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla her bölümünde büyük ilgi topluyor. Dizinin 16. bölümü de merakla bekleniyor. Ömer ve Gamze'nin zorlu süreci, Hakan'ın evliliklerini öğrenmesiyle daha da karmaşık bir hal alıyor. Ömer, üzerindeki tehdidi hafifletmek için Süreyya'yı gerçekleri söylemeye ikna etmeye çalışır, ancak planı beklediği gibi gitmez. Polisler tarafından gözaltına alınan Ömer, çevresindeki herkesi şok eder.

Diğer yandan, Nisa Hakan'ın şantajlarına maruz kalırken, Hakan giderek daha tehlikeli bir hale gelir. Zerrin ile karşı karşıya gelen Hakan, beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Ömer ve Gamze ise evliliklerinin mutluluğunu yaşayamadan büyük sorunlarla karşı karşıya kalırlar. Gamze'nin Erdal'a gerçeği söyleyememesi, ikili arasındaki gerginliği artırırken, beklenmedik bir telefon Erdal'ın inanması güç gerçeklerle yüzleşmesine neden olur.

Ömer 16. bölüm, seyirciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizi, Star TV'de yayınlanıyor ve yeni bölümleri her hafta Perşembe günleri izleyicilerle buluşuyor.

Tv Logo