Star TV Yalı Çapkını 31. Bölüm Canlı Yayın


Magazin Volotv

Yalı Çapkını 31. Bölüm Canlı Yayın ve Önizleme

Merakla beklenen yeni sezon dizisi Yalı Çapkını 31. bölümüyle Star TV ekranlarına geliyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı dizi 5 Mayıs Cuma günü ekrana gelecek. İşte Yalı Çapkını 31. bölüm canlı izleme linki:

#Yalı Çapkını #Yalı Çapkını canlı izle #Yalı Çapkını izle #Yalı Çapkını ne hakkında?

Oğullarını evlendirmek için kız bulmaya çalışan Gaziantepli bir ailenin hikayesini anlatan Yalı Çapkını, heyecanlı bir olay örgüsüne dönüştü. "Yalı Çapkını 31. bölüm izle" ve "Yalı Çapkını 31. bölüm izle" araması yapan izleyiciler cuma akşamları her yeni bölümü merakla bekliyor. İşte şovla ilgili bazı detaylar:

YALI ÇAPKINI NE HAKKINDA? Sorumsuz davranışları başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlendirilecektir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözüne karşı gelemez. Halis Ağa, uygun bir gelin bulma görevini büyük gelini İfakat'a (Gülçin Şantırcıoğlu) verir.

Korhan Ailesi'nin Gaziantep'te gelin olması uygun görülen Suna'nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna'yı hem de kardeşi Seyran'ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

YALI ÇAPKINI OYUNCU OYUNCULARI Başrollerde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor, yardımcı oyuncular arasında Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat ve İrem Altuğ yer alıyor.

YALI ÇAPKINI NEREDE ÇEKİLMEKTEDİR? Dizi Gaziantep ve İstanbul'da çekildi. Gaziantep'teki sahneler Millet Hanı'nda, İstanbul'daki konak sahneleri ise Sabancı ailesine ait Beylerbeyi Hasip Paşa Yalısı'nda çekildi.

YALI ÇAPKINI 31. BÖLÜM ÖZETİ Abidin ve Gülgün, Ferit'in Pelin'e evlenme teklif etme kararını değiştiremez. Bu kararın ardından Ferit kendini yeniden izole eder. Ferit'in Pelin ile evleneceğini öğrenen Seyran, çılgına döner. Tarık, Seyran'a olan ilgisini gösterme fırsatını kaçırmaz. Seyran'dan gelen bir dil sürçmesiyle Kazım'ın kafası karışınca Hattuç ondan konuyu araştırmasını ister. Seyran direnemez ve duruşma öncesi Pelin konusunda Ferit'le yüzleşir. Suna'ya gelinlik aramaya giderler. Saffet Ağa, Kazım'a cömert bir hediye verir. Ferit ve Seyran'ın boşanma davasının açılacağı gün gelir.

YALI ÇAPKINI CANLI İZLE

Tv Logo