Show TV Dizileri Hangi Günlerde Yayınlanıyor?


Magazin Volotv

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve gerçeklik kanalı Show TV, Kalitesinden ödün vermeden Türkiye gündeminden hiç düşmeden Televizyon sektörünün lokomotif kanallarından biri olmayı hiç bırakmayan ve dizi filmleri ile rekorlar kıran kanalı Show TV yeni dizilerini hangi günlerde yayınlayacak.

 Yıllardır pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur yine aynı gün ve saatinde yani her pazartesi saat 20:00'da Show TV'de yayınlanmaya devam edecek. Çukur konusu bakımından İstanbul'un belalı mahallesin de uyuşturucu mücadelesi ve bu mahalleye gözüne kestirmiş bir grubun ortaya çıkarak düzeni bozması olarak kısaca açıklanabilinir.

 Show TV yeni bir dizi daha piyasaya sundu. Bu dizi aylardır merakla beklenen diziydi. Çünkü başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ın farklı bir televizyon kanalında sunduğu yarışma programı "Kim Milyoner Olmak ister" den bu diziyi çekebilmek için ayrılması diziden beklentinin yükselmesine sebep olmuştu. Dizini adı "Ramo" oyuncuları arasında Esra Bilgiç , İlker Aksum , Görkem Sevindik ve Yiğit Özşener gibi isimlerin bulunduğu dizi Show TV ekranlarında her Salı saat 20:00'da ekranda olacak. Murat Yıldırım'ın Ramo karekterini canlandırdığı dizinin konusu efendisine başkaldıran Ramo'nun ilginç hayatının aşk adalet intikam dostluk etrafındaki hikayesidir.

 Show TV'nin diğer bir yeni dizisi ise "Zemheri" dir. Diziye çok güvenen Show TV yayınlama akşamı olarak her hafta Çarşamba akşamı saat 20:00'yi seçti. Zemheri dizisi Aşkın ve adaletin büyüklüğünü sorgulatacak bir hikaye olarak tanıtıldı. Zemheri’nin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi genç ve usta isimler buluşuyor.

Diğer Show TV dizisi "Kuzey Yıldızı İlk Aşk" Cumartesi akşamlarımızı süsleyecek. Kuzey ile Yıldızın komedi modunda aşkını konu alan dizi karadeniz yöresini çağrıştıran bir dizidir.

Böyle Güzel yapımları bize sunan Show TV kanalına teşekkür ederiz.  Bu dizileri yayın günlerinde internet bağlantısı ile Bilgisayar mobil ve Tablet üzerinden izlemek isteyenler için Show TV Canlı Yayın linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.Tv Logo