Televizyonda Yayınlanacak 2019 Yaz Dizleri İzle


Magazin Volotv

Televizyon'da Yayınlanacak 2019 sezonu dizilerin oldukça yoğun şekilde başladığı ve aynı hızda final yaptığı bir sezon oldu. 30’a yakın dizi 2018 2019 yeni sezonunda yayın hayatına başlarken ne yazık ki yeni başlayan 20 dizi ekranlara veda etti. 2018 2019 sezonu mayıs ayında kapanmayı hazırlanırken Ramazan ayından sonra yaz aylarında yayınlanması için bir çok dizinin de çalışmaları başladı. Bilindiği üzere Ramazan 2019 da Mayıs ayına denk gelmesi ile sezon dizileri normalde haziran ortası sezon finali yaparken bu sezon finaller mayısın son haftasına sıkışacak ve haziran ayında sezon dizileri olmayacak; bunun yerine kanallar yazlık, cıvıl cıvıl senaryolar ile yeni dizilerini izleyici ile buluşturmaya başlayacak. Normalde temmuzda başlaması beklenen yaz dizileri de 2019 yazında haziranda başlamış olacak. Bu nedenle de şubat ayından itibaren yazlık diziler için çalışmalar erkenden başladı. Canlı Canlı Yeni Başlayacak Diziler 2019 Yaz Dizileri Listesi 2019 sezonu dizilerin oldukça yoğun şekilde başladığı ve aynı hızda final yaptığı bir sezon oldu. 30’a yakın dizi 2018 2019 yeni sezonunda yayın hayatına başlarken ne yazık ki yeni başlayan 20 dizi ekranlara veda etti. 2018 2019 sezonu mayıs ayında kapanmayı hazırlanırken Ramazan ayından sonra yaz aylarında yayınlanması için bir çok dizinin de çalışmaları başladı. Bilindiği üzere Ramazan 2019 da Mayıs ayına denk gelmesi ile sezon dizileri normalde haziran ortası sezon finali yaparken bu sezon finaller mayısın son haftasına sıkışacak ve haziran ayında sezon dizileri olmayacak; bunun yerine kanallar yazlık, cıvıl cıvıl senaryolar ile yeni dizilerini izleyici ile buluşturmaya başlayacak. Normalde temmuzda başlaması beklenen yaz dizileri de 2019 yazında haziranda başlamış olacak. Bu nedenle de şubat ayından itibaren yazlık diziler için çalışmalar erkenden başladı. Yazlık dizi denilince akla hep Show TV ve Star TV gelmekte; çünkü en çok yazlık dizi Show TV ve Star TV’de yayınlanıyor ve ne yazık ki hepsi yaz sezonu sonunda final yaparak ekranlara veda ediyor; ancak ATV ve Fox TV’nin az hazırladığı yaz dizileri daha kaliteli oluyor ve yeni sezondan da izleyici bu dizilerine devam etme şansı elde ediyor. 

2019’da Yayınlanacak Yaz Dizileri Listesi

Leke Dizisi Star TV

Star TV’nin sezonda salı akşamları ekranlara gelen Leke dizisi 2019 yaz sezonunda da devam edecek. Leke dizisi sadece bir hafta bayram arası verecek ve sonrasında yaz boyunca devam edecek.

Ali ve Sevda Dizisi ATV

Baba Yapım’dan Muharrem Gürer ‘in yapımcılığını Hakan Arslan yönetmenliğini ve senaryosunu da Hakan Kandal’ın üstleneceği Ali ve Sevda dizisi yazlık dizilerin ilki olacak gibi. Zira Atv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Ali ve Sevda dizisinin mayıs ayından itibaren yaz boyunca yayına devam edeceği tahmin ediliyor. Ali ve Sevda dizisinin başrollerinde ise eğer bir son dakika değişikliği olmaz ise Sebahat Kumaş ve İsmail Hacıoğlu yer alacak.

Afilli Aşk Dizisi Kanal D

Afilli Aşk dizisinin başrol oyuncuları Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk oldu. Arc Yapım ise Kanal D ile bir yaz dizisi yapmak için anlaşmıştı ve Afilli Aşk dizisinin detayları belli. Son olarak Lise Devriyesi ve Ne Münasebet gibi yaz dizilerinin de yapımcılığını üstlenen Arc Yapım Afilli Aşk isimli dizisinin çekimlerine mayıs ayında başlamayı planlıyor. Eğer her şey planlandığı gibi giderse haziran ayında izleyicisi karşısına çıkacak ve yaz ayları boyunca izleyiciyi kendine bağlayacak. Afilli Aşk dizisinde çevresindeki insanlardan peş peşe darbeler yiyen ‘Zeynep Yılmaz’ adlı genç bir kızın renkli hikayesi izleyici ile buluşturulacak. 2019 yaz dizisi olacak Afilli Aşk dizisinin yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlenecek.

Her Yerde Sen Dizisi Fox TV

Fox TV’nin Karga Seven Pictures’e hazırlattığı romantik komedi türünde ki yazlık dizi. Başrollerinde ise Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner, Sertan Erçakan yer alacak. Dizi de Kerem ve Selin adlı iki gencin aynı evi satın almasıyla başlayan macera ve sonrasında yaşanan aşk hikayesi anlatacak.

Canevim Dizisi ATV

Atv’nin 2019 yaz ekranında olması beklenen Koliba Filmin yeni dizisi Canevim haziran ayında izleyicisi ile buluşacak. Canevim dizisinin başrollerini Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz, Ezgi Şenler, Özgür Çevik paylaşacak. Daha önce ismi Zalim olarak açıklanan dizisinin isminde değişikliğe gidildi ve Canevim olarak kesinleşti. Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat verecek kadın başrol oyuncusu Kırgın Çiçekler ile tanınan Biran Damla YILMAZ oldu, partneri ise Aras Aydın oldu

Kimse Bilmez Dizisi ATV

Başrollerini Kerem Cem, Özgü Kaya, Zeynep Elçin, Cenk Torun ve Zehra Yılmaz gibi ünlü isimlerin paylaştığı Kimse Bilmez dizisi haziran ayında Atv ekranlarında yerini alacak. Farklı özellikleri olan ve karanlıkta çok iyi görüp gizlenen istihbarat ajanı Ali’nin hikayesi anlatılacak.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Fox TV

2019 yaz dizileri bir bir piyasa da konuşulmaya başladı. O3 Medya’nın Fox TV de yaz aylarında yayınlanması için hazırladığı Benim Tatlı Yalanım dizisi için ilk ve ciddi teklifler Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’ya gitti. İki isminde partner olmayı istedikleri gelen bilgiler arasında diğer taraftan yapımcı O3 Medya Benim Tatlı Yalanım dizisine yönetmen olması için Barış Erçetin ile anlaşırken senarist Pınar Ordu da senaryo ekibinin başına geçirildi.

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi StarTV

Tutuklu senarist Emrah Serbest’in yazdığı Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisi yeniden izleyicisi karşısına çıkarmak için hazırlıklar başladı. Senarist Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazmaya başladığı Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisi 2019 yaz sezonunda izleyicisi karşısında yaz dizisi olarak yer alabilir. 19 Eylül 2010 – 17 Mayıs 2013 tarihleri arasında 3 sezon 86 bölüm yayınlanmıştı dizi.

Tv Logo