Televizyonun En Çok İzlenen Dizileri Hangileri?


Magazin Volotv

Televizyon dünya da buluş olarak değerlendirildiğinde en değerli buluşlar arasına girmesi kesin olan bir buluştur. Televizyon ile dünyadan gündemi takip edebileceğimiz gibi eğlence ve zamanı öldürme aracıda denilebilinir. Aslıda sinema ve dizi takip etmek ne kadar zamanı öldürmek denir tartışılır. Dizileri TV Kanallarından haftalık bölümler olarak izlemek insanların her hafta ne yapıp yapmayacakları hakkında planlı yaşama faydası olduğu düşünülebilinir. 

Peki Televizyonlarda en çok takip edilen diziler hangileri? Bu değerlendirmeyi Ekim 2018 tarihinde yaptığımızda reyting sonuçlarına göre TRT 1 kanalının Diriliş Ertuğrul dizisi en çok izlenen dizi sıralamasında 1. olmuştur. TRT bu konuda artık eskisi gibi sineye çekilmeyi bırakmış ve çok kaliteli dizler yapmakta ve başarıyı son zamanlarda kimselere bırakmamaktadır. Bu arada internet üzerinden TRT1  Canlı izlemek isterseniz Koyu renkteki linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

2. Sırayı ise ATV kanalının Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yanı sıra ATV 'nin Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de listedeki yerini alan dizilerden sayılabiliriz. Bu arada ATV Canlı izlemek imkanıda sitemizden sunulmaktadır. 3. Sırada STAR TV'nin Avlu ve SÖZ dizileri sıralama da yerini almaktadır. Show TV denilince akıllara gelen en güncel ve yerli dizi ÇUKUR 'da reyting bakımından Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizi programı olarak adlandırılmaktadır. Birde FOX TV dizisi saymadan geçmek doğru bir durum olmaz en değerli dizisi efsane olmaya aday Yasak Elma dizisi .. Yıldızın dizide yaptığı davranış ve planları ilgi çekmeye devam ediyor. Dahada ilgi ile izlenen dizile sayabiliriz örnek: Ufak Tefek Cinayetler , Savaşçı , Elimi Bırakma gibi... bu ve diğer dizleri ve Canlı TV izlemek isterseniz ANA SAYFA menüsüne tıklayabilirsiniz..

Tv Logo