TRT 1’in yeni dizisi: Mükemmel Eşleşme ve Eski Yeni


Magazin Volotv

"Eski Yeni" ve "Mükemmel Eşleşme" Dizilerinin Oyuncu Kadroları ve Hazırlık Süreçleri Açıklandı

TRT 1'de heyecanla beklenen yeni dizilerin kadroları netleşiyor. Yapımcılığını Fabrika Yapım'ın üstlendiği ve Sadullah Celen'in yönetmenliğini üstleneceği "Eski Yeni" adlı dizi için okuma provası gerçekleştirildi. Türkiye'ye uyarlanan bu dizi, "Once Again" adlı yapımın yerli versiyonu olacak. Canlı geçen okuma provasına tüm ekip katıldı.

Çekimleri yakın bir zamanda başlayacak olan "Eski Yeni" dizisinin kadrosunda Erdal Özyağcılar (Rasim), Seray Gözler (Canan), Onur Buldu (Ferdi), Melis Babadağ (Öznur), Aycan Koptur (Deniz), Barış Yıldız (Kaan), Erdem Akakçe (Nedim), Ebrar Karabakan (Tuğçe), Toprak Can Adıgüzel (Sina), Hira Koyuncuoğlu (Damla), Nergis Kumbasar (Feryel), Meltem Pamirtan (Derya), Emre Akkuş (Oğuz), Tolga Ortancıl (Emre), Halil İbrahim Kalaycıoğlu (Mahmut), Yade Arayıcı (Tanem) ve Ahmet Hakan Ünal (Burak) yer alıyor. Bu iddialı kadro, izleyicilere unutulmaz bir dizi deneyimi sunmayı hedefliyor.

"Eski Yeni" dizisi, yakında TRT 1'de başlıyor! TRT 1, birbirinden başarılı yapımlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran kanallardan biri olmaya devam ediyor. Şimdi de milyonları ekran başında buluşturacak olan benzersiz bir yapım daha geliyor.

TRT 1'in yeni dizisi "Mükemmel Eşleşme" ise izleyicileri ilk bölümünden itibaren etkisi altına alacak. Yaz sezonuna hazırlanan TRT 1, "Mükemmel Eşleşme" adlı dizinin 1. bölümü için okuma provası gerçekleştirdi. Haziran ayında çekimlere başlanması planlanan dizinin senaristi Birol Güven, yeni yapım için "Evlilik aşkı bitirmez, başlatır" iddiasında olduklarını belirtiyor.

Senaryo ve cast çalışmaları devam eden "Mükemmel Eşleşme" dizisinin kadrosunda Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim, Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi tanınmış isimler yer alıyor.

Annelerinin vesilesiyle tanışan iki genç arasındaki aşkı ve mutlu bir aile kurma hikayesini konu edinen dizi, Emre Kavuk'un yönetmenliğinde izleyicilerle buluşacak. Ayrıca, dizi için dekor çalışmaları da başlamış durumda. "Mükemmel Eşleşme", kalabalık bir ailenin sıcacık hikayesini ve unutulmaz anıları izleyicilere aktaracak.

Bu heyecan verici projeler, TRT 1'in izleyicileri ekrana bağlamaya devam edeceğinin bir kanıtı niteliğinde. "Eski Yeni" ve "Mükemmel Eşleşme" gibi iddialı yapımlarla TRT 1, televizyon sektöründeki etkisini sürdürüyor. Canlı geçen okuma provasıyla dikkatleri üzerine çeken bu diziler, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Başlık: "Eski Yeni" ve "Mükemmel Eşleşme" Dizilerinin Oyuncu Kadroları ve Hazırlık Süreçleri Açıklandı

Açıklama: TRT 1'in heyecanla beklenen dizileri "Eski Yeni" ve "Mükemmel Eşleşme"nin oyuncu kadroları belirlendi. Yapımcılığını Fabrika Yapım'ın üstlendiği "Eski Yeni" dizisi, Sadullah Celen'in yönetmenliğinde izleyicilerle buluşacak. "Mükemmel Eşleşme" ise TRT 1'in yaz sezonuna damga vuracak bir yapım olacak. Bu haberde, her iki dizinin oyuncu kadroları ve yapım süreçleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiketler: Eski Yeni, Mükemmel Eşleşme, TRT 1, Fabrika Yapım, Sadullah Celen, oyuncu kadrosu, yapım süreci, dizi haberleri

Tv Logo