1. Volotv
  2. Belgesel
  3. TRT 2

TRT 2 Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

TRT 2 Canlı İzle: Yeni Başlayan Kültür Kanalı Gençlere Yöneliyor

TRT 2, uzun bir aradan sonra 'Kültür' kanalı olarak tekrar hayat buluyor. Türkiye'nin sevilen kanallarından biri olan TRT 2'yi canlı olarak izlemek isteyenler için harika bir haberimiz var. Kesintisiz ve kolay kullanım imkanıyla TRT 2 TV ve canlı yayınlarını bedava olarak izleyebilirsiniz. TRT 2 Canlı izle seçeneği ile HD yayın keyfini yaşayabilirsiniz.

TRT 2, 22 Şubat tarihinde canlı yayına başlayacak ve gençlere yönelik içeriklerle dolu bir program akışı sunacak. Kanalın geçmişine göz attığımızda, 6 Ekim 1986 tarihinde AKM'de gerçekleştirilen Emel Sayın'ın canlı konserinin izleyiciler için büyük bir sürpriz olduğunu hatırlıyoruz. 'Kültür ve sanat kanalı TRT 2'ye ait birçok unutulmaz program da akıllarımızda yer etmiştir. Örneğin, mini diziler, Sezen Cumhur Önal'ın 'Müzik Yelpazesi', Attila İlhan'ın sohbetleri ve Atilla Dorsay'ın film seçimleri gibi.

TRT 2 canlı yayınları artık gençlik kanalı olarak kendini tanıtacak ve gençlere özel içerikler sunacak. TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Gençlere yönelik içeriği tanımlamak lazım, örneğin absürd komediler daha popüler olmayan içerikleri değerlendirmeyi düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

Eğer siz de TRT 2'yi canlı olarak izlemek istiyorsanız, şimdi TRT 2 Canlı İzle seçeneğiyle HD yayınları takip edebilirsiniz. TRT 2'nin zengin program içeriği ve gençlere yönelik yayınlarıyla sizleri ekran başına bekliyoruz.