TRT Spor Kanalında Canlı Yayınlanan Programlar


Magazin Volotv

Türkiye'nin devlet bütçesiyle yönetilen Türkiye Radyo Televizyon Kurumu yayınlarından Spor Kanalı TRT Spor Türk gençlerinin yapmış olduğu spor müsabakalarının haberlerin veren kanalıdır. TRT Spor televizyonu yüksek çözünürlükte yayınları İngiltere Premier Ligi maç yayınları ve spor yorum programları ile ön plana çıkıyor. Şimdi TRT Spor'da izlenen Yorum programları neler bunlardan bahsedeceğiz.

 TRT Spor Stadyum fenomen spor programı olarak yayınlanıyor. Ersin Düzen ve Tümer Metin katılımıyla yapılan program bazen yeni konuklarla da yayınlarını güçlendirmektedir. Stadyum her hafta oynanan süper lig maçların en ince ayrıntılarla irdelenmekte özetler üzerinden analizler yapılarak desteklenen ve Tümer Metin ve Ersin Düzen'in yorumları ile yayınlanan ve izleme oranı en yüksek Spor programıdır. Stadyum Cuma,Cumartesi ve Pazar akşamlarının vazgeçilmez spor programıdır. Stadyum Canlı yayınlanan bir programdır. Stadyum yayınlarını Hdtvler TRT Spor HD kanalından canlı izleyebilirsiniz.

Spor Manşet TRT Spor'un vazgeçilmez Sabah kuşağı programı Cem Dizdar'ın muhteşem ötesi yorumları ve Serkan Yetkin gülümsemeleri ile sabahınıza spor katan bir programdır. Hafta içi her gün yayınlanan Spor Manşet Türkiye'nin düştüğü Futbol mali batağına çözümler üretilen yorumlar ile ön plana çıkıyor. İzlemeye değer bir yayındır tavsiye ederiz.

Spor Artı TRT Spor kanalının gece programıdır. Hafta içi her gece yarısı Deniz Satar sunumuyla  gecenize gündüz katan bir spor haber programıdır.

TRT SPOR CANLI YAYIN İZLE 

Tv Logo