1. Volotv
  2. Spor
  3. TV8.5

TV8.5 Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
21:00 Avrupa ve Konferans Ligi Magazin
22:00 Atalanta - Bayer Leverkusen

TV8.5: Türkiye'nin Eğlence Televizyonu Destinasyonu

TV8.5 Eğlence Ve Spor

TV8.5 kesintisiz canlı yayınlarıyla 7/24 ülkemizin her köşesine ulaşmaya devam eden bir kanaldır. Çeşitli eğlence programlarının yanı sıra çeşitli spor programlarını ve etkinlikleri yayınlayan, eğlence ve gösteri kanalları arasında izlenme açısından üst sıralarda yer alan bir kanaldır. Kanal, herkesin zevkine hitap eden eğlence ve spor programlarını bir araya getirerek kaliteli bir yayın hizmeti sunarken, farklı ve kaliteli içeriklerle profesyonel ve kaliteli yayın anlayışını sürdürmektedir.

Eğlence Televizyonunda Türkiye'nin Adresi TV8.5

Medya patronu Acun Ilıcalı tarafından satın alınan ve kanal olarak açılan TV8.5, çeşitli spor programları, maçlar ve eğlence programlarıyla yayın hayatına devam ediyor. 7 Ekim 2016 gece yarısı yayın hayatına başlayan eğlence kanalı, ilk programı olarak önceki gün oynanan Türkiye-Ukrayna futbol maçının tekrarını yayınladı. 3 Mart 2017 tarihinde yüksek çözünürlükte (HD) yayına başlamıştır. Kısa bir süre sonra yayın yelpazesini genişleterek sporun yanı sıra show ve eğlence dünyasını ilgilendiren programlarla da dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır.

Başlangıçta bir spor kanalı olarak yayın hayatına başlasa da kısa sürede çeşitli zevklere hitap edecek şekilde program yelpazesini genişletti. Acun Ilıcalı'nın en sevdiği spor olan futboldan sonra çeşitli moda yarışmaları ve farklı konseptlerde oyunlar yayınlamaya başlayarak toplumun her kesimine hitap eden tam teşekküllü bir eğlence kanalına dönüşmüştür.

Başlangıçta tüm program ve içerikler TV8 adı altında yayınlanıyordu ancak TV8.5 adı altında spor ve eğlence programlarını yayınlamak için farklı bir kanal kuruldu. Başlangıçta sadece spor programları yayınlayan bu kanal, zamanla çeşitli yarışma ve programlara ev sahipliği yapmaya başlayarak kanalın popülaritesini ve izlenme oranını önemli ölçüde artırmıştır.

Gösteri dünyasının vazgeçilmez kanalları arasında kısa sürede adından söz ettiren TV8.5, aynı zamanda yüksek çözünürlükte (HD) yayın yapıyor. İzleyiciler tarafından tercih edilmesinin ana nedenlerinden biri de budur.

İlk Günden Beri Kaliteli TV8.5 Yayın Takvimi

TV8.5 herkesin zevkine hitap eden kaliteli programları izleme imkanı sağlayan bir kanal olup, 24 saat yayın yapmaktadır. Zengin içeriği ve ünlü şahsiyetleri ağırlaması sonucunda adından söz ettirmeyi başarmış, belli bir popülerlik ve izlenme düzeyine ulaşmıştır.

Halkın talepleri ve güncel gündeme göre düzenlenen yarışmalarda çeşitli konseptler bulunabilmektedir. Bu yarışmaların en ünlüsü ise uzun yıllardır her yıl yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Survivor'dur. TV8.5 ayrıca The Voice, Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye gibi popüler programları da yayınlayarak büyük ilgi gördü ve izlenme oranları arttı.

Sonuç olarak TV8.5 profesyonel ve kaliteli yayın anlayışı ile herkesin zevkine hitap eden, kaliteli programlar sunan bir kanaldır. Zengin içeriği, yüksek çözünürlüklü yayını, ünlü sunucu ve konukları ile Türkiye eğlence dünyasının en popüler kanallarından biri haline gelmiştir.

TV8,5 ile %100 Futbol Canlı izle

TV8,5 Canlı izle; Canlı TV kanallarının en yeni vizyonlu kanalıdır. TV8,5 Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova ile %100 Futbol yayınlanacağı yeni kanaldır. TV8,5 Canlı yayın izle. %100 Futbol Süper Lig maçları öncesi, Devre arası ve Maç sonlarında TV8,5'da canlı yayınlanacak.