VOX UP Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

VOX up Canlı yayını dört gözle bekleyin!

Almanya TV kanalı VOX up ile herkes için kaliteli zaman geçirme. VOX up, tanınmış VOX markalarının renkli bir karışımı, ücretsiz TV prömiyerlerini ve popüler VOXup tema dünyalarını temel alan yeni bir Televizyon için yapımları sunar.

VOX up izleyicileri artık en sevdikleri formatları neredeyse her zaman "biraz iki istasyonda" bulabilirler: "Shopping Queen", "Hautnah - Die" gibi popüler VOX markalarından "Chicago Fire", "Chicago PD", "Chicago Med", "Magnum PI", "The Good Doctor" gibi yüksek kaliteli ABD kurgu dizileri hakkında "Tierklinik", "Once Camping, Always Camping" veya "Off to the Bed" " veya "Rizzoli ve Adalar" . Ayrıca VOXup 'ta prime time, istasyondan alışık olduğunuz yüksek kalitede ve tipik VOX karakterleriyle yeni şirket içi yapımlarla sürprizler yapıyor.

VOLOTV ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde VOX up Canlı Yayın keyfini çıkarabilirsiniz - ister canlı akışta ister talep üzerine istediğiniz zaman. Akışı SmartTV'nizde, tabletinizde, akıllı telefonunuzda mı yoksa PC veya dizüstü bilgisayarınızda mı izlemeyi tercih ettiğinize kendiniz karar verin.