1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. VUSLAT TV

VUSLAT TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Vuslat TV (Malatya) Canlı izle

Malatya'nın Televizyon kanalı Vuslat TV canlı yayın izliyorsunuz. Vuslat TV Malatya'dan haber veriyor, Doğu Anadolu bölgesinden haber veriyor. Doğu Bölgesinin en özel televizyon kanalı olarak HD kalitesinde yayın yapmaktadır. Yöresel bilgi kaynağı olma özelliğinin yanı sıra genel bir yayıncılık ilkesi ile Türkiye ve Dünya gündemine de yayınlarında yer veren Vuslat TV kanalında ayrıca dizi, Film, Belgesel ve tartışma sağlık programları ile öne çıkmaktadır. Vuslat TV kanalının en ilgi çekici programlarını buradan kesintisiz bir yayıncılıkla izleyebilirsiniz.

Vuslat TV, bölgesel yayın kanalları arasında, ülkemizin saygın şehirlerinden biri olan Malatya'ya ait bir yayın kanalıdır. Kanalın içeriği, bölgenin tarihi, mimari ve kültürel zenginlikleri ile modern halk ve kültür yapısının birleşiminden oluşmaktadır. Vuslat TV, Malatya merkezli yerel bir kanal olsa da, uydu üzerinden 12515 frekansından ve dijital platformlardan izlenebilir.

Vuslat TV'nin program içeriği oldukça zengin ve çeşitlidir. Kanalın içyapım programlarından oluşan programları, haber kuşağı, eğitim, sağlık, tarım ve aktüel konular gibi farklı başlıklar altında yer almaktadır. Kanal, tarafsız ve doğru habercilik anlayışı ile Malatya ve ülke gündemine ilişkin önemli haberleri anlık olarak izleyicisiyle buluştururken, aynı zamanda yarışma programları, stüdyo sohbetleri gibi zengin program içeriğiyle de dikkat çekmektedir.

Vuslat TV'nin güçlü ve teknolojik alt yapısı ve deneyimli ekibi sayesinde, bölgesel haberciliğin öncüsü haline gelmiştir. Kanal, medya dünyasında daha sağlam bir yer edinmek için sürekli çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca, kanalın misyonu ve vizyonu Malatya'nın tarihi ve kültürel zenginliğini modern çağın iletişim gereksinimleri ile birleştirerek bölge halkına hitap eden nitelikli programlar sunmaktır.

Vuslat TV'nin hedefi, yerel medya kuruluşu olmaktan ulusal yayına geçmek ve bölgenin reklam adresi olmaktır. Kanal, şimdiden uydu ve dijital platformlar üzerinden 42 ülkeye ulaşmaktadır ve Malatya ve Anadolu kültürünü koruyarak ve tanıtarak yoluna devam etmektedir.

Frekans bilgilerine göre, Vuslat TV Türksat 4A uydu üzerinden 12265 frekansında, 27500 sinyal oranı ve 5/6 FEC oranı ile V dikey polarizasyonunda izlenebilir.

VUSLAT TV

Malatya odaklı bir yerel kanal olmasına rağmen uydu ile internet üzerinden de yayın yapma özelliğine sahip olan VUSLAT TV, her geçen gün kalitesini arttırmayı başaran ekranlardan birisi olarak kabul ediliyor. Özellikle VUSLAT TV canlı izle aşamaları dahilinde sizler ana haber, sabah haberleri çeşitli kültür ve sanat programlarını rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu aşamalarda da VUSLAT TV canlı izle ve ileri seviyeli bir yerel kanal deneyimine erişme keyfine ulaşacaksınız. Bu keyif dahilinde bakıldığında da VUSLAT TV izle keyfi için bizim sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Tamamen güncel ve canlı yayın akışları ile ilerletilen yayın düzeni sayesinde de sizler VUSLAT TV keyfini doyasıya çıkarmış olacaksınız. Hepiniz için güzel seyirler olmasını dileriz.