Yasak Elma 67. Yeni Bölümü Fox TV’de 3 Şubat Pazartesi Akşamı İzleyicilerle Buluşacak


Magazin Volotv

Yasak Elma dizisinin 67. Yeni bölümü Fox TV 'de 3 Şubat Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Yasak elmada Leyla ve Halit arasındaki gizli ilişkinin ortaya çıkacağı bölümü izleyeceksiniz. Yıldız'ın Halit ve Leyla’yı aynı evin yatak odasında yakalayacak ve deyim yerindeyse kıyamet kopacak. Bu durumun ortaya çıkmasının 

Bombasının fitiline ateş yakan isim Zerrin olacak. Peki fitili yanan bomba kimin elinde patlayacak? Yıldız'ın, Halit’e vereceği tepki ne olacak? Çok merak ediliyor.

Ancak merak edilmeyen bir konu var ki, Leyla’nın sonu geliyor. Leyle karekterine Tuvana Türkay’ın hayat veriyor. Karakter 70.bölüm sonunda dizide son bölümünü oynayacak. İzleyicilerin de istedikleri bu sonuç için 3 bölüm daha bekleyeceğiz.

Şimdi 67. yeni bölümde daha başka neleri seyredeceğiz?

Halit’ ile Leyla arasında oluşan ilişki tüm hızla devam ediyor, Halit palanlı plansız davranışları yüzünden dikkatleri üzerine çekmeye devam edecek.

Halit’in hareketlerinden şüphelenen Zerrin’in Ender’i uyarması sonucu bazı gelişmeler yaşanacak.

Yıldız kendisinin tam rahata erdiğini düşündüğü sırada hayatı bir anda karman çorman olacak.

Hdtvler Fox TV Canlı yayın ekranında Pazartesi akşam kuşağının sevilen dizilerinden Yasak Elma, 3. sezonuyla yayınına devam ediyor. Yapıma gösterilen büük ilgi 4.sezonun da devamını sağlar mı bilemeyiz, ancak Yasak Elma’da gizli entrikalar yaşanmaya devam ettikçe, izleyenler de her hafta yeni olayları izlemeye devam ettkçe, Yasak Elma dizisine olan ilgi de düşmüyor.

Star'da Sefirin Kızı ve Show TV'de Çukur dizilerinden sonra pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımı Yasak Elma’da ayrılık rüzgarları da esmeye başladı gibi. Mesela Dizinin 3. bölümünden beri Leyla karakteri ile tanınan Tuvana Türkay, 70. bölümde  diziye veda edecek.

FOX TV Canlı Yayın izle


Tv Logo