Yasak Elma Yeni 69. Bölümden Haberleri


Magazin Volotv

Fox TV dizlerinin lokomotifi Yasak Elma dizisi 3. sezonunda şahlanarak kendisini aştı. Bunun en önemli sebeplerinden birisi Ender ve Yıldız ortaklığı oluşmasının çok beğenilmesi olabilir.  Eda Ece (Yıldız) ve Şevval Sam (Ender) günlük hayatta da birbirine çok yakın bir ikili… Hatta Şevval Sam için Eda Ece, günlük hayatını takip ettiği kişi… Sam bu ifadesini youtube sayfasında yayınlanan Zeynep Ocak’ın sunduğu “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” isimli programda ifade etti.

Şevval Sam’a sorulması için gelen soru isteklerinin başında Yıldız ve Ender işbirliğinin sete nasıl yansıdığı idi… Bu soruya samimi ve argo bir yanıt veren Şevval Sam, “Deli misin inanılmaz, hepimizi yukarıya yükseltti… Zaten çok fazla eğleniyoruz. Aslında ikisi de aynı kadının farklı karekterleri gibi. İkisinin isteği de aslında rahat etsin, konfor olsun, güç olsun, para olsun falan filan… Birisi uyanık bir kadın, Diğeri ise anlamda saf ve komik ve hayatı da çok hafife alıyor. Diğer taraf ise çok ciddi ama o kadar da saçma yerlerde ve o kadar komik oluyor ki” diye cevapladı.

 Yasak Elma Yeni Bölümden Haberleri

Leyla ile kocası Halit’i birlikte yakalayan Yıldız’ın son bölümde yaptıklarından sonra yeni bölümde Halit’e nasıl davranacağı herkesin merak konusu oldu. Hatırlanacağı üzere geçen bölümde şirket koridorunda herkesin ortasında Leyla’nın saçını başını dağıtan Yıldız, izleyicileri de şoke eden bir tavır sergilemişti.

Yıldız yeni bölümde seksi halleri ile hem Halit'e nispet yapacak ve yine gözleri kamaştıracak. Adeta Halit’e ‘kaybettiğin Yıldız'a dön de bir bak’ bakalım der gibi seksi tarzı ve tavırları ile Yıldız yine dizide en dikkat çeken karakteri olarak ön plana çıkacak. 

Yasak Elma'nın Yıldız hayranlarının yine mest olacağı dört gözle izleyecekleri bir bölümün geldiği kesin gibi görülüyor. Zira, Yıldız’a Nadir’in evlliik teklifin de bulunması ve Yıldız'ın bu teklifi kabul etmesi, Halit’in kıskançlık kırizlerine girmesi sonucu Nadir’e yumruk atması gibi neler neler izleyicileri bekliyor..

Yasak Elma dizisinin 69.bölümündeki diğer detaylar şöyle:

Halit, Leyla’nın hamile olduğunu söylemesinin şaşkınlığını yaşarken, Leyla ise kendini Halit’in eski çocuklarına kabul ettirmeye çalışıyor. Sonuçte muhteşem bir Yasak Elma 69. Bölüm bizleri bekliyor. Pazartesi akşam saat 20:00'da FOX TV Türkiye ekranlarında izleyeceğiz. Hdtvler Fox TV Canlı yayından hem 69. bölümü hemde diğer dizileri ve Fox Tv yayınlarını izleyebilirsiniz.


Tv Logo