Yüz Yıllık Mucize Yeni Bölümde Neler Olacak?


Magazin Volotv

Yüz Yıllık Mucize dizisinin dördüncü bölümü 13 Nisan'da yayında olacak Star TV'de Canlı izle

Yönetmenliğini Hilal Saral'ın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit'in yazdığı Yüz Yıllık Mucize dizisinin üçüncü bölümü 6 Nisan'da yayınlandı. Kemal'in konağa gelişi dikkat çekti. Son bölümde Harika ve ailesini bahçede izleyen Kemal, bahçede Müzeyyen ile karşılaştı.

Müzeyyen, "Süreyya koş, Eşref geldi" diye bağırınca Kemal ortadan kayboldu. Süreyya annesine sinirlenirken konaktaki herkes şok oldu. Zeren babaannesini sakinleştirirken Kemal, Turgut'un yanına gitti. Kemal gerçeği öğrendi.

Harika'yla birlikte arabayla uzaklaşan Kemal, "Harika, Süreyya Turgut'un yeğeni" dedi.

Harika'dan vazgeçmeyeceğini söyleyen Kemal, kendisine olan inancını hatırlatmak için geldiğini anlattı. Harika, Cem'e Kemal'i öptüğünü itiraf etti.

Bu sırada Cem, Harika'yı kendisi için hazırladığı ofise götürür. Yaptığı hareketten utanan Harika, Cem'e ilişkilerini anlattı. Cem ona ilişkilerini düşünmesini ve sonra onu aramasını söyledi.

Ofiste gözyaşlarına boğulan Harika, Kemal'in telefonuyla onu karşılamaya gitti. Süreyya, Eşref'in mezarının başındaydı.

Sabah Eşref'i düşünen Süreyya, konağın eski çalışanlarından Nikos Efendi'yi aradı. Onunla birlikte kocasının mezarına giden Süreyya, içinden çiçekleri çıkararak "Hepsi senin suçun. Lanet olsun Eşref" diyerek gözyaşlarına boğuldu. "Sen çok özelsin Harika."

Teyzesini sorup ondan bahseden Kemal, "İçimde bir kapı açtın, farkında olmadan beni mağaramdan çıkardın. Sen çok özel bir insansın Harika" dedi.

Bu sırada Sacide, Harika'yı arayarak büyükannesinin kayıp olduğunu haber verir. Müzeyyen Beyoğlu'na gitti.

Müzeyyen'in Beyoğlu'na gitmek istediğini öğrenen ve kendisine orada eşlik eden Kemal, onu teselli etti.

Kemal'in isteği üzerine Müzeyyen'i arayan Turgut, onu buldu. Harika teyzesiyle konuştu.

Teyzesinin telefonla Cem'den onları yemeğe davet ettiğini öğrenen Harika, Süreyya geldiğinde ne yapacağını şaşırmıştı.

Kendisine büyük aşkını anlatan ve tüm öfkesine rağmen Eşref'i ne kadar özlediğini dile getiren Süreyya, gözyaşlarına boğuldu. O an gözyaşlarına boğulan Harika, Kemal'le ilgili duygularını dile getirerek Cem'le evlenmek istemediğini belirtti. Harika ve Cem ayrıldı.

Bunun üzerine Süreyya, Cem'e haber vermesini ister ve Kemal'i onunla tanışmak istediğini söyleyerek yemeğe davet eder. Turgut'un uyarılarına rağmen yemek davetini kabul eden Kemal, geçmişiyle yüzleşeceğini söyler. Sabah Cem'i arayıp yapamayacağını söyleyen Harika, büyük bir heyecanla Kemal için hazırlandı. Kemal yıllar sonra konaktaydı.

Köşke gitmeden önce tencereyi tamir etmeye gelen işçilerin şirketten olmadığını öğrenen Kemal, zili çaldı.

Harika, Kemal'i kapıda karşılarken Süreyya onu görünce şok oldu. Kemal'in konağa gelişi ve Süreyya ile yüzleşmesiyle ilgili sosyal medya yorumlarla doldu.

Tv Logo