Zendaya'dan Muhteşem Sunum


Magazin Volotv

Ünlü oyuncu Zendaya, son zamanlarda sadece oyunculuk performansı ile değil, moda dünyasındaki stil sahibi duruşuyla da kendinden sıkça bahsettiriyor. Geçtiğimiz yıl Euphoria dizisinde canlandırdığı Rue karakteriyle Emmy ödülü kazanan Zendaya, son olarak Dune filminin tanıtım etkinliğindeki şık görünümüyle dikkatleri üzerine çekti.


Magazin Volotv

Las Vegas'ta gerçekleştirilen CinemaCon etkinliğinde boy gösteren yıldız, sıra dışı tercihleriyle moda dünyasının gündemine oturdu. Louis Vuitton'un marka elçisi olarak görev yapan Zendaya, bu sefer de Vuitton imzalı derin göğüs dekolteli bir yelek tercih etti. Sırtı tamamen açıkta bırakan yeleğini, bol kesim bir pantolonla kombinleyen oyuncu, özgün ve maskülen bir tarz yaratmayı başardı.Altın rengindeki halka küpeleri ve bilezikleriyle şıklığını tamamlayan Zendaya, önden bakıldığında maskülen bir havası olsa da, yeleğinin feminen detayları sayesinde tarzını dengeli bir şekilde sunmayı başardı.

Magazin Volotv

Zendaya'nın bu cesur tercihi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve moda dünyasındaki ünlü tasarımcıların beğenisini kazandı. Yıldız, Louis Vuitton imzalı bu yelek kombinasyonuyla da moda dünyasında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.


Ünlü oyuncu, oyunculuk kariyerindeki başarılarının yanı sıra, son yıllarda moda dünyasındaki etkisiyle de dikkat çekiyor. Kırmızı halıda ve basın toplantılarında yaptığı şık seçimlerle, moda ikonları arasında kendine yer edinen Zendaya, genç hayranlarına da ilham kaynağı oluyor.

Tv Logo