İctimai TV’de Canlı Yayınlanacak: Çocukların Sesi Azerbaycan


Magazin Volotv

Azerbaycan'da bir ilk İctimai TV Türkiye'de TV 8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasının aynısını düzenleyecek. Programın adı O Ses Azerbaycan Çocuklar yerine Çocukların Sesi (Səs uşaqlar) Azerbaycan olacak ve İctimai TV kanalından yayınlanacak.

Azerbaycan'da ilk kez bir kamu televizyonunda (ITV) İctimai TV Televizyon kanalında canlı yayınlanacak: Çocukların Sesi. Trend Life'a göre, yarışma dünyaca ünlü The Voice Kids projesinin lisanslı bir uyarlamasıdır.8 ila 14 yaş arası çocuklar Səs uşaqlar adlı vokal televizyon programına katılabilirler. Başvurular için son tarih 10 Eylül 2019 idi.Bu yılın Nisan ayında, Azerbaycan Halk Televizyonu ve Radyo Şirketi İctimai TV (ITV) popüler sanat projesi Səs uşaqlar (Voice) için lisans aldı. Səs uşaqlar'in yazarı ITPA ve Talpa Global BV bir işbirliği anlaşması imzaladılar. Anlaşmaya göre, şirketin ana projesi yeni sezondan itibaren İctimai TV'de sunulacak. O zamanlar vokal televizyon yarışması Ses'in Azerbaycan versiyonu olan Ses versiyonunun çocuklar ve sonra yetişkinler arasında gerçekleştirileceği belirtildi.

Sesli Çocuklar projesinin yayın tarihi açıklandı.Projenin ilk yayını 26 Ocak'ta planlanmasına rağmen tarih değişti.Program 7 Şubat'ta 21.30'da ITV'de İctimai TV Canlı yayınlanacak. Yarışmanın tanıtım videosu zaten yayınlandı.ITV'de yayınlanan "Çocukların Sesi" yarışması jürileri açıklandı.Halk sanatçısı Zulfiya Khanbabayeva, şarkıcılar Murad Arif ve Chingiz Mustafayev jüri koltuğunda oturacak.

Hdtvler İctimai TV Canlı yayınında 7 Şubat 21:30 itibaren kesintisiz Azerbaycan Çocukların Sesi yarışmasın izleyebilirsiniz.

İctimai TV Canlı Yayın izle

Tv Logo