1. Volotv
  2. Azerbaycan TV izle
  3. İCTİMAİ TV AZ

İCTİMAİ TV AZ Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Canlı İzleme Seçeneğiyle İctimai TV Türkiye'de Büyük İlgi Görüyor

İctimai TV, Azerbaycan'ın sevilen televizyon kanallarından biridir. Kanalın ilk yayını 29 Ağustos 2005 tarihinde gerçekleşmiş ve bir süre sadece TÜRKSAT uydusu üzerinden izlenebilmiştir. Günümüzde ise İçtimaı TV, Azerspace-1 uydusu üzerinden canlı olarak izlenebilirken, internet üzerinden ve bazı web siteleri aracılığıyla da canlı izleme seçenekleri sunmaktadır.

Kanalın yayın akışında çeşitli içerikli programlar bulunmaktadır. Ülkemizde ücretli olarak yayınlanan İtalya Seri A ve UEFA Avrupa Ligi maçları, İctimai TV kanalında ücretsiz olarak izleyicilerle buluşmaktadır. Bu nedenle kanal, Türkiye'de büyük ilgi görmüş ve favori kanallar listesine girmiştir. İctimai TV, İctimai televizyon ve radyo yayımları şirketine aittir ve yayın merkezi Bakü'de yer almaktadır.

İctimai TV'nin canlı izleme seçeneğiyle, Azerbaycan'ın sınırları içerisinde en çok sevilen ve izlenen ulusal kanallar arasında yer aldığını belirtmek mümkündür. Kanal, ülkenin ekonomik destekleriyle çalışmakta olup 2007 yılında Avrupa Birliği üyesi olmuştur. İctimai TV, başarılı yayınlarıyla özellikle Türkiye başta olmak üzere İtalya Serie A ve UEFA Avrupa Ligi maç yayınlarıyla popülerlik kazanmıştır.

TÜRKSAT uydusu üzerinden şu anda yayın yapmayan kanalı, çanak anteninizi Azerspace-1 yönüne getirerek 1155 frekansına ayarlayarak televizyonunuza kurabilir veya kanalın internet sitesi üzerinden İctimai TV izle seçenekleriyle istediğiniz an tablet, bilgisayar ve akıllı telefonlarınızdan izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Kanalın ilk açıldığı yıllarda AZTV2 ismiyle yayın yapmış olan İctimai TV, daha sonra isim değişikliğine giderek bugünkü ismiyle yayın hayatına devam etmiştir. Yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahip olan kanal, HD kalitesinde kesintisiz yayın yapmaktadır.

İctimai TV'nin yayın akışı ve kanal özellikleri çeşitli platformlar üzerinde gerçekleşmektedir. Azerspace-1 ve Hotbird gibi farklı platformlarda yayın yapan kanalın büyük bir bölümü futbol maçlarına odaklanmıştır. Bunun yanı sıra eğlence programları, diziler, filmler ve ülkemizde yayınlanan diğer dizi ve yarışma programları da İctimai TV'nin yayın akışında yer almaktadır.

İctimai TV'yi diğer kanallardan ayıran önemli bir özellik, devlet desteğiyle işletilmesidir. İctimai TV'yi web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Azerbaycan sınırları içerisinde önde gelen yayınlarını sürdüren kanal, mavi, yeşil ve kırmızı renklerle sıralanmış ITV harfli logosuyla Azerspace, Hotbird ve D-Smart platformları üzerinden yayın yapmaktadır. İngilizce ve Azerice dilinde maç anlatımı yapan İTV, Avrupa'da şifresiz yayın yaptığından dolayı sevilen bir kanal olma özelliğini korumaktadır. Spor yayınları dışında gündem, kültürel ve sanatsal programlar da İctimai TV'nin diğer yayın formatları arasında yer almaktadır. Kanalın 12 yıllık yayın hayatı boyunca sürekli olarak kesintisiz ve yüksek görüntü ve ses kalitesiyle televizyon yayıncılığını sürdürdüğü belirtilmelidir.

İctimai TV'nin güncel frekans bilgileri ise şu şekildedir:

Azerspace uydusu üzerinden,

Frekans: 11175

Sembol Oranı: 27500

FEC: 5/6

Polarizasyon: Yatay

Bu frekans bilgilerini kullanarak İctimai TV'ye hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca kanalın resmi internet sitesinin canlı yayın bölümünden de İctimai TV'yi internet üzerinden izleyebilirsiniz.

İCTİMAİ TV AZ Canlı Yayım

Azerbaycan Televizyon kanalı İctimai TV kesintisiz canlı izleme sayfasıdır. İctimai TV Azerice dilinde yayın yapmaktadır.  Azerbaycan ve dünya ülkeleri tarafından sevilerek izlenen bir TV kanalıdır. Haber programları ile öne çıkmaktadır. İctimai TV izleyerek Azerbaycan gündemini takip edebilirsiniz. Hdtvler ile İctimai TV Canlı Yayın 7/24 kesintisiz ve kaliteli çözünürlükle izleyebilirsiniz.

Başlık: "İctimai TV - Canlı İzleme Seçeneğiyle Türkiye'de Büyük İlgi Görüyor"

Açıklama: "İctimai TV, Azerbaycan kanalları arasında öne çıkan bir televizyon kanalıdır. Canlı izleme seçeneği sayesinde Türkiye'de büyük ilgi görmekte ve favori kanallar arasında yer almaktadır. İtalya Serie A ve UEFA Avrupa Ligi maçları gibi popüler yayınları ücretsiz olarak sunan kanal, İctimai televizyon ve radyo yayımları şirketine aittir. Azerspace-1 uydusu ve internet üzerinden kolayca izlenebilirsiniz."

İCTİMAİ TV Canlı İzle: Azerbaycan Ekranlarının Etkili Kanalı

İCTİMAİ TV, Avrupa Birliği Yayın Kurulu üyesi olarak bilinen ve Azeri ekranlarının en etkili kanallarından biri olarak öne çıkan bir televizyon kanalıdır. Bu kanal, özellikle spor yayınlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. UEFA AVRUPA LİGİ VE İtalya Serie A gibi önemli liglerin maç ve turnuva mücadelelerini canlı olarak yayınlamaktadır.

İCTİMAİ TV canlı izle seçeneği ile bu önemli müsabakaları kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz. Kanalın başarılı çizgisi ve profesyonel yayıncılık anlayışı, diğer Azeri kanallarından ayrılan özellikleri arasında yer almaktadır.

İçtimai TV Canlı Yayım izle; Azerbaycan televizyon kanalıdır ve 2005 yılında kurulmuştur. Yayın dili Azerice (Azerbaycan Türkçesi ve Azerbaycanca) olan kanalın genel merkezi Baku'de bulunmaktadır.

Bu önemli televizyon kanalının canlı yayınlarını izlemek için VoloTV'yi tercih edebilirsiniz. VoloTV, Azərbaycan televiziya kanallarının canlı yayımını en kolay şekilde sağlamakta ve sizlere İCTİMAİ TV'nin canlı yayınlarını sunmaktan memnuniyet duymaktadır.