TV NET Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
17:00 Haber Merkezi
17:50 Dünya Basını
18:00 Haber Merkezi
18:45 Bilmeniz Gereken 7 Şey
19:00 19. Saat
19:45 Editör Anlatıyor
20:00 Haber
20:45 10/ON
21:00 Haber
21:45 Editör Anlatıyor
22:00 Belgesel
23:50 Bilmeniz Gereken 7 Şey

TVNET HD: Doğru ve Tarafsız Haber Vermek

Albayrak Holding tarafından Nisan 2005'te bir haber kanalı olarak kurulan ve asıl adı ART olan TVNET HD, 2007 yılında adını TVNET olarak değiştirmiştir. Kanal, misyonu olarak halka doğru bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Haberleri ve genel bir programlama akışını yayınlar ve küresel düzeyde tarafsız ve gerçeklere dayalı haberciliği ile öne çıkar.

TVNET Programları

Test yayını sırasında kullanılan ATR yerine TVNET kendi adını kullanmaya başladı ve olumlu sonuçlar aldı. Kanal artık izlenebilir hale geldi ve sadece televizyonda değil, sitemizde her yerde ve her zaman TV izlemek mümkün. TVNET'in kesintisiz ve kaliteli yayını sitemizden izlenebilmektedir. Türkiye'deki yirmi ulusal yayıncıdan biri olarak ulusal ve diğer kategorideki televizyon kanallarının sayısı her geçen gün artmaktadır. TVNET, Kablo TV, Teledünya, D-Smart, Türksat 4A, Digiturk ve Tivibu platformlarının yanı sıra Ankara, İstanbul, Isparta ve İzmir'de uydu ve radyo antenlerinden yayın yapmaktadır. TVNET ve diğer televizyon kanalları sitemizden ücretsiz olarak izlenebilmektedir. Sitedeki kanalların izlenmesini sağlayan altyapımız, televizyon kanallarının donmadan ve kesintiye uğramadan canlı olarak yayınlanması hizmetini vermektedir. 2008 yılında görsel bir değişikliğe uğrayan TVNET, yeni logosu ile yeni yüzünü ve tasarımını sergilemiştir. 4X4 Futbol, ​​Anlamak İçin, Başka Şeyler, Belgesel, Gündem Özel, Kayda Değer, Kitap Cafe, Net Bakış, Orta Kuşak, Parapolitik, Bin1, Akıl Odası, Kahve Arası, Makroskop, Adres Defteri, 5.0 ve Demleri, TVNET ekranlarında yayınlanıyor.

TVNET Yayın Politikası

TVNET'in sahibi Albayrak Holding'dir ve dolayısıyla Yeni Şafak'a da aittir. Ayrıca holding şirketi medya ve traktör alanlarında da faaliyet göstermektedir. En dikkat çekici medya kuruluşları arasında yer alan TVNET, ağırlıklı olarak haberlere ve siyasi konulara odaklanmaktadır. Aynı zamanda günün belirli saatlerinde belgesellere de yer vermektedir. Albayrak medya grubunun cirosu yaklaşık 1 milyar dolar. Saatlik haber bültenleri ile kamuoyunu güncel olaylar hakkında bilgilendirir. Bununla birlikte eğlenceli ve bilgilendirici programların yanı sıra transfer haberleri ve maç öncesi ve sonrası tartışmalı pozisyonlarla ilgili tartışmalar gibi spor tutkunlarının ilgisini çeken spor programlarına da yer vermektedir.

Sonuç olarak TVNET doğru, tarafsız ve gerçek haberleri yorumsuz öğrenmek isteyenlerin adresidir. İzleyicilerine duyduğu saygı ve güven ile geniş bir kitleye ulaşmıştır. En son haberler ve kaliteli bir izleme deneyimi için TVNET HD izleyin.

TVNet Canlı izle

2006 senesinde ATR adıyla test yayınına başlayan, ertesi senesinde de TVNet adına dönerek güncel bir haber kanalı haline gelen TVNet, günümüzde sıklıkla tercih edilen haber platformlarından birisi olarak kabul edilir. TVNet hd izle moduna da sahip olan bu kanalın genel yayın akışında günün her anında erişebileceğiniz canlı yayın programları, spor haberleri ve son dakika gelişmelerine odaklanabilirsiniz. Ayrıca TVNet canlı tv izle formatıyla da bu kanalın genel yapısını her zaman takdir edici boyutlarda bulabilmeniz de mümkün olacak. Günün Oyunu, Parapolitik, Sınır Hattı gibi programlarla yayını sürdürmekte olan bu kanalı her zaman takip etmenizi öneririz. Zira, güncel haberler tek bir tıkla, sitemiz sayesinde elinizin altında yer alacak. 

TVNet Canlı izle Yayını; HD izle, Kesintisiz ve Kolay kullanım ile TV izle,Bedava izle, Öncelikle TVNet izle için bizi tercih etmenizden memnuniyet duyduk, kaliteli bir hizmet ile TV Net canlı yayın izlettirmek için çabalamaktayız. İyi seyirler dileriz.