1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. TRT ÇOCUK

TRT ÇOCUK Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
17:40 Dennis ve Gnasher
18:05 Köstebekgiller
18:30 Heidi
18:55 Rüzgar Gülü
19:20 Rafadan Tayfa
19:50 Haberin Olsun
20:05 Nils Ve Uçan Kaz
20:30 Vikingler
20:55 Babamın Gölgesi 1915
21:20 Kaf Dağı Masalları
21:30 Kehribar İle Boncuk
21:45 Heidi
22:10 Z Takımı
22:35 Rafadan Tayfa
23:00 İbi
23:25 Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
23:50 Variloto

TRT Çocuk: Çocuk Çizgi Film Kanalı

2008 yılında test yayınına başlayan TRT Çocuk Canlı izle, TRT'nin tematik yayın politikalarıyla hayatımıza girdi. Eskiden televizyon platformları sadece genel içerikli televizyon yayınlarına ev sahipliği yapıyordu. Günümüzde yayın hayatına devam eden ulusal içerikli televizyon kanalları çoğunlukla kanallar halinde kategorize edilmekte ve çocuk kategorisinde yer alan kanallar yüksek izleyici reytingine sahiptir.

TRT Çocuk Türkiye'de çocuklar için oluşturulmuş bir kanal olmakla birlikte okul öncesi ve sonrası bireyler tarafından da sıklıkla takip edilmektedir. Kanalın geniş yayın içeriği, çocuklar ve gençler tarafından takip edilmesinin nedenlerinden biridir. TRT Çocuk Canlı; çizgi film, çizgi dizi, anime, animasyon film, yarışma programı, bilgi yarışması, el işi programı, okul öncesi ve okul sonrası programları gibi çeşitli programlar yayınlamaktadır.

TRT Çocuk ile Eğitim ve Öğretim Programları

TRT Çocuk'u diğer kanallardan ayıran en önemli özelliği, çocukların gelişiminde önemli rol oynayan eğitici ve öğretici programlarıdır. Örneğin Magic Mathematics programında çocuklar hem illüzyon gösterileri izliyor hem de matematiğin eğlenceli dünyasına katılıyorlar. Matematikle geçirilen eğlenceli dakikalar, çocukların matematikle ilgili konuları öğrenmelerine ve programda yer alan çeşitli sihirbazlık numaraları ile eğlenceli vakit geçirmelerine olanak sağlıyor. TRT Çocuk Canlı yayın ekranlarından çocuklara yönelik çeşitli çizgi filmler, kültür sanat programları izlenebilmektedir.

Çocuklar, yaşları gereği eğitim ve öğretimde en hızlı algılanma dönemindedirler. Bu nedenle ebeveynler haber, ulusal veya spor kanalları yerine çocuk kategorisindeki kanalları önermelidir. Özellikle çizgi film kategorisi olarak devlet kontrolünde olan TRT Çocuk kültürel hayatımızı ve değerlerimizi gözetmektedir.

TRT Çocuk Yayın Programı

Kültürümüzün bir parçası olan hikâye kahramanları çizgi film olarak TRT Çocuk ekranlarında yerini almaktadır. Örneğin Nasreddin Hoca'nın zaman yolcusu çizgi filmi ile onun keskin zekası ve maceraları ile yaşadığı zamandan günümüze geçiş hikayeleri ve hikayeleri hakkında hem eğleniyor hem de düşünüyoruz. Eğitici ve öğretici programlarıyla tanınan TRT Çocuk canlı yayınlanan Pırıl çizgi dizisi matematiği eğlenceli hale getiriyor. Pırıl ve arkadaşları, matematiği eğlenceli bir şekilde öğreterek çocukları matematiğin en renkli dünyasıyla tanıştırıyor. Gazete ve çeşitli dergilerden tanınan Çatlak Yumurta, Limon ve Zeytin karakterleri heyecanlı ve kahkaha dolu maceralarla yerlerini alıyor. Birçok program bu kanalda matematiği çekici kılıyor. Garip ve sıra dışı olayları matematik ve zekayı kullanarak çözen Garip İş Ekibi, heyecanlı ve maceralı bölümleriyle ekranda yerini alıyor. TRT Çocuk Sinema programı, ailenizle birlikte eğlenceli bir film izleme fırsatı sunuyor.

TRT Çocuk Canlı HD İzle: Canlı TV, Oyun, Çizgi Film ve Yarışmalar

TRT Çocuk, çocuklara özel olarak hazırlanan canlı ve interaktif bir platform olan TRT Çocuk Canlı HD ile eğlence dolu bir deneyim sunuyor. Bu platform sayesinde çocuklar, canlı TV yayınlarını izleyebilir, oyunlar oynayabilir, sevdikleri çizgi filmleri takip edebilir ve yarışmalara katılabilirler.

TRT Çocuk Canlı HD'de sevilen çizgi film serileri Rafadan Tayfa, Akıllı Tavşan Momo, İbi, Kare, Aslan, Hapşuu, Niloya, Rüzgar Gülü, Kardeşim Ozi, Emiray ve daha birçok karakterle çocuklar buluşuyor. Bu platform, çocukların sevdikleri karakterleri bir arada bulabilecekleri, öğretici ve eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

Günlük yayın akışını takip ederek çocuklar, TRT Çocuk Canlı HD üzerinden canlı yayınları izleyebilir ve favori programlarını kaçırmadan takip edebilirler. Ebeveynler için ise TRT Çocuk, çocuklarına güvenle izletebilecekleri bir kanal olarak öne çıkmaktadır. Ebeveynler, çocuklarının eğlenceli ve öğretici içeriklere erişimini sağlayarak hem eğlenceyi yakalamalarını hem de öğrenmelerini destekleyebilirler.

TRT Çocuk Canlı HD, çocukların sadece izlemekle kalmayıp, aynı zamanda oyun oynayarak etkileşimli bir deneyim yaşamalarına da olanak tanır. Platform üzerinde çeşitli oyunlar bulunur ve çocuklar, sevdikleri karakterlerle eğlenceli vakit geçirebilirler.

Eğer çocuğunuz için güvenli ve kaliteli bir eğlence platformu arıyorsanız, TRT Çocuk Canlı HD tam da ihtiyacınız olan adresdir. Canlı TV izleme, oyun oynama, çizgi film izleme ve yarışmalara katılma imkanlarıyla çocuklarınızı eğlendirecek, aynı zamanda öğrenmelerine katkı sağlayacaktır. TRT Çocuk Canlı HD ile çocuğunuzun eğlenceli dünyasına adım atın!

Türkiye’nin Çocuk Ekranı: TRT Çocuk

Türk televizyonlarının çok yönlü devlet kanalı olan TRT, çocukları da ihmal etmiyor. TRT Çocuk, on seneye yaklaşan yayın hayatı boyunca tamamen özgün ve çocukları memnun edici yayınlarla gerçekten başarılı bir çocuk ekranına dönüşmüş durumda. TRT Çocuk izle ekranları sayesinde sizler, sınırsız bir şekilde çocuğunuzun hoş diziler izlemesini sağlayabilir, gönül rahatlığıyla eğlenirken sağlam bilgiler edinmesini destekleyebilirsiniz. Bu kapsamda sürekli olarak kendisini geliştirme aşamasında ilerlemekte olan TRT Çocuk izle aşamaları sayesinde, nitelikli çocuk programlarına erişmeniz mümkün olacak. Keloğlan Masalları, İstanbul’un Koruyucuları, Arı Maya ve Heidi gibi çok yönlü bir çizgi dizi akışına sahip olan TRT Çocuk canlı izle, aynı zamanda eğitici programlarıyla da seyircisini memnun etmektedir.

Hepinize şimdiden çocuklarınızla birlikte güzel seyirler dileriz.