1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. MİNİKA ÇOCUK

MİNİKA ÇOCUK Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Minika Çocuk: Çocuklar İçin Tematik Bir Kanal

Türkiye'nin çocuklara yönelik ilk tematik kanalı olan Minika Çocuk, Turkuvaz Medya Grubu çatısı altında 2011 yılında hizmete girmiştir. Kanal, zengin, eğitici ve kaliteli arşivinin yanı sıra çocukların haklı ilgi ve beğenisini kısa sürede ebeveynlerin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır.

Minika Çocuk, belirli zaman dilimlerinde yaşa özel programlar yayınlayarak çocukların evde geçirdikleri zamanın kalitesine olumlu katkı sağlamaktadır. Online TV izleme hizmetlerimiz sayesinde çocuğunuza istediği programı istediği zaman kesintisiz ve sorunsuz yayınla izleme imkanı sağlayabilirsiniz.

Dergi olarak da bilinen ve beğenilen Minika Çocuk, okul öncesi dönemdeki çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlamaktadır. Çocuklar için en büyük eğlence kaynağı olan programlar, izleyenlerin istek ve tercihlerine göre şekillenmektedir. Aynı kanal içerisinde farklı yaş gruplarına hitap eden Minika Çocuk ise şu şekilde:

Minika Çocuk, özel içeriğiyle 3-8 yaş arası çocuklara odaklanırken Minika Go, 7-14 yaş arası çocukları en sevdikleri program, karakter ve hikayelerle buluşturuyor.

2011 yılında yayın hayatına başlayan Minika Çocuk, genel talepler değerlendirilerek 2012 yılında iki farklı kanal olarak yepyeni izleyicilerle hizmet vermeye başlamıştır.

Yaşa Özel Yayın

Minika Çocuk izlemenin kaliteli, eğlenceli ve eğitici seçeneği kısa sürede diğer çocuk kanalları arasında fark yaratmış ve beğeni toplamıştır. Yeni ve özel içeriğiyle 3-8 yaş arası çocukların ilgisini çeken kanalda severek izlenen programlar arasında şunlar yer alıyor:

Neşeli Dünyam Topsy ve Tim Maceracı Yüzgeçler (Maceracı Yüzgeçler) Bay Becerikli (Handy Manny) Twirlywoos Çilek Kız (Çilek Kız) Damla'nın Dolabı (Damla'nın Gardırobu) Bob Usta (Bob the Builder) Thomas ve Arkadaşları (Thomas ve Arkadaşlar) My Little Pony

Seyircilerin tercihi, anne babaların beğenisi ve eğitimcilerin tavsiyeleri ile hazırlanan Minika Çocuk programlarına kesintisiz hizmetlerimizle dilediğiniz zaman kayıt ve aylık ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

Çocukların görsel zekasının yanı sıra işitsel ve bilişsel becerilerine de hitap eden Minika Çocuk'un zengin program yelpazesi, suyun akması gibi zamanın kalitesini artırıyor. Anne babalar günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam ederken çocuklar da özenle hazırlanmış programlarla hem eğleniyor hem öğreniyor.

Eğlendirici, Eğitici ve Düşündürücü Televizyon Programları

3-8 yaş arası çocuklara özel programları ve çizgi filmleriyle Minika Çocuk canlı yayınına dünyanın her yerinden ulaşılabiliyor. Çocuğunuzun ilgiyle takip ettiği yayınlara yer sınırlaması olmadan sadece cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden internete bağlanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Eğlenceli içeriklerle hafta içi günlerinin tadını çıkaran çocuklar, hafta sonları da ebeveynleri ile keyifli zamanlar geçirebiliyor. En sevilen programlarımız, aile bireylerinin birbirlerinin tercihlerine saygı duymasını sağlayarak, televizyon karşısında beklemeden izleme imkanı sunuyor. ...

Minika Çocuk Canlı Yayın

Türkiye’de çocukların dünyasına ışıltılı bir şekilde hitap etmeyi başaran en etkin televizyon kanallarından birisi de Minika Çocuk . Gerçekten de diğer çocuk kanallarının aksine her zaman duru bir güzellikle faaliyetlerini sürdürmekte olan Minika Çocuk ekranı, dinamik ve yenilikçi yayınlarıyla çocuk dünyasını pekiştirmeyi başarıyor. Günün her anında tamamen çocuk odaklı bir yayın akışı ile ilerlemekte olan bu kanal sayesinde çocuklarınız eğlenceli bir takip etkileşimi elde edebilirler.

Birbirinden Kaliteli Çizgi Diziler Bu Ekranda

Minika Çocuk izle ekranında çocuklarınızın karşısına birbirinden kaliteli çizgi dünyalar çıkmakta… Bob Usta, My Little Pony, Kağıt Adam ve Luna’nın Bilim Dünyası gibi birçok etkili çizgi yayın sayesinde çocuklarınız eğlenirken öğrenmeyi rahatlıkla benimsemiş olacaklar. Bu benimseme modeli ile sizler Minika Çocuk TV izle yayınlarının yardımını fazlasıyla görmüş olacaksınız.

Hepiniz için güzel seyirler dileriz.