1. Volotv
  2. Haber
  3. BLOOMBERG HT

BLOOMBERG HT Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
16:00 Finans Merkezi
17:00 Kapanışa Doğru
17:45 İş Dünyası
18:20 Günden Kalanlar
19:00 60 Dakika
19:25 Başarıya Doğru
20:00 Aslı Şafak'la İşin Aslı
21:00 Ekonomik Görünüm
22:00 Küresel Piyasalar
23:10 Akustikhane

Bloomberg HT: Türkiye'nin Ekonomi ve Piyasa Odaklı Televizyon Kanalı

Türkiye'de yayın hayatına 2010 yılında başlayan ve Ciner Medya Grubuna bağlı olan Bloomberg HT, ülkemizin en önde gelen ekonomi ve para piyasaları odaklı televizyon kanallarından biridir. Kanal, yatırım dünyasının nabzını tutarak, yatırımcıların bilgi sahibi olmalarına ve doğru kararlar almalarına yardımcı olmak için farklı skalada finans konularına yer vermektedir.

Bloomberg HT'nin özel izleyici kitlesi, yatırım dünyasına ilgi duyanlar ve finansal gelişmeleri takip edenlerdir. Kanal, Türkiye'den ve Avrupa ülkelerinden güncel ve etkili bilgileri kapsayan içerikleriyle bilgilendirici bir platform oluşturuyor.

Bloomberg HT'nin televizyon kanalı yanında, internet sitesi üzerinden de canlı yayınlarına erişim mümkündür. Sitemizde yer alan "Bloomberg HT canlı yayın izle" butonuna tıklayarak, kanalın canlı yayınlarını kesintisiz ve ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Kanalın içerikleri sadece ekonomi ve para piyasalarına odaklanmamaktadır. Yaşam, kadın, otomotiv, belgesel, tarım, müzik ve spor kategorilerinde de ilgi çekici ve beğenilen yayınları da bünyesinde barındırmaktadır.

Bloomberg HT'nin en sevilen programları arasında "Sabah Sporu", "İlk Söz", "Yatırım Bülteni", "Yatırım Kulübü", "Piyasa Masası", "Sektör Raporu" gibi programlar yer almaktadır. Ayrıca, "Reel Ekonomi", "Fokus", "Aile Ekonomisi", "Üst Düzey", "Tarım Analiz", "İş Düzey", "Spor Saati", "Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada", "Küresel Piyasalar", "Bloomberg HT Magazin", "Akustikhane", "Ayhan Sicimoğlu ile Renkler", "Lords and Ladles", "Lütfen+1", "Made in Italy with Silvia Colloca", "Styleİst", "Spice Trip" gibi ilgi çekici programları da kanalda yayınlanmaktadır.

Bloomberg HT televizyonu, uydu seçenekleri olan Digitürk, Türksat 4A, D-Smart, Tivibu, VoloTV, Kablo TV, Analog Kablo TV gibi platformlardan izlenebilir. Ayrıca, internet üzerinden sitemiz aracılığıyla da canlı, kesintisiz ve donmadan izlenebilmektedir.

Son dakika haberleri ve piyasa haberleri, Bloomberg HT'nin özel programları arasında yer almaktadır.

BLOOMBERG HT Canlı

Türkiye’de ekonomi anlamında çok yönlü bir yapı ile ilerlemekte olan BlOOMBERG HT ekranları, gerçekten de isminin hakkını verecek türden bir ilerleyişe sahip. Kanalda günün her anında ekonomi adına ihtiyaç duyduğunuz her türlü detaya erişmeniz de mümkün olabilir. Bu sebepten dolayı da BLOOMBERG HT canlı izle aşamalarını takipte kalmaya devam etmelisiniz. Ki borsa üzerinden bir araştırma içerisine girdiğinizde de bu aşamalar sizlerin işini her zaman kolaya yerleştirecek bir yapıda şekil almış olacak. BLOOMBERG HT TV izle olarak sizler sitemizden de bolca destek alabilirsiniz. Alacağınız bu destek sayesinde sıkıntısız bir ekonomi işleyişi de sizleri bekliyor olacak. Hepiniz için şimdiden güzel bir seyirlik olmasını dileriz. Bu kanal size çok fazla katkı sunmuş olacak.