TLC TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
17:30 Rüya Gibi Evler Sahilde
18:30 Hayalimdeki Ev Yeniden
19:30 Örümcek Adam: Örümcek Evreninde
21:40 Ölüm Takımı
23:30 Aşık Avukat

TLC TV Türkiye Herkes İçin Yüksek Kaliteli Yayınlar ve Programlar Sağlıyor

TLC TV Türkiye, 7 gün 24 saat kesintisiz, herkese hitap eden programlarıyla profesyonel ve iddialı bir yayıncılık anlayışıyla ülkenin her noktasından canlı yayın imkanı sunuyor. Gün boyu keyifli dakikalara olanak sağlayan keyifli bir yayın akışına sahiptir. TLC TV, ilgi alanlarınız hakkında yeni bir şeyler öğrenebileceğiniz çeşitli ilgi alanlarıyla ilgili programlar yayınlar. Nitelikli işler, pastacılık, evlilik, sağlık, temizlik, emlak gibi birçok alana yönelik programlar mevcuttur. TLC TV yayınlarını sitemizden dilediğiniz yerden program kaçırmadan izleyebilirsiniz.

TLC TV, kaliteli bir yayın anlayışıyla gerçek hayattan kesitler sunuyor. Kanal ilk olarak 1972 yılında Appalachian Community Service Network adı altında yayına başlamıştır. Kasım 1980'de adı The Learning Channel olarak değiştirilerek 1992 yılından itibaren TLC adıyla yayın hayatına devam etmektedir. Çeşitli hayat konularını kapsaması nedeniyle 2015 yılında 95 milyon Amerikalı'nın tercih ettiği kanal olmuştur. TLC TV'nin profesyonel deneyimini yaşayabilirsiniz. TLC TV'yi online olarak izleyebileceğiniz sitemizden yayın anlayışı.

Kasım 2015'te CNBC-E'nin satın alınmasıyla Türkiye'de yayına başlayan kanal, 1 Şubat 2019'da HD yayına geçmiştir. Birçok kablolu yayın sağlayıcısında mevcuttur. TLC TV'nin programlama türleri ağırlıklı olarak yaşam tarzı, aile hayatı ve kişisel hikayelerdir. TLC TV canlı yayınlarını sitemizden izleyerek TLC TV'nin kaliteli yayın anlayışını yaşayabilirsiniz.

TLC TV gerçek hayat hikayeleri, belgeseller ve diziler için kaliteli bir adres. Yaşam tarzı, realite şovları, emlak, suç, araştırma ve evcil hayvanlar gibi birçok konuda programları vardır. Programları ile ufkunuzu genişletebilir, yeni fikirler edinebilirsiniz. Kanalda gerçek hayattan olayları kurgulayarak bir sonraki bölümü merak ettiren programlar yer alıyor.

Ya Sev Ya Sat, Emlak Avcıları, Ufak Tefek Lüksler, Cömert Ünlüler, Ağır Yaşamlar, Temizlik Avcıları gibi diziler TLC'nin program akışında kendine yer buldu. Günlük hayatta pek tercih edilmeyen olay ya da fobilerin hikayelerinin anlatıldığı programlardan oluşan bir platformdur. TLC TV izle seçeneğini kullanarak TLC TV'nin kaliteli ve ilgi çekici içeriklerini sitemizden takip edebilirsiniz.

TLC TV'nin geniş bir program yelpazesine sahip olması, her yaştan ve her kesimden bireyin ilgi alanlarına uygun bir program bulmasını kolaylaştırmaktadır. Hobilerinize veya ilgi alanlarınıza göre bir program belirlediğinizde TLC TV canlı HD izle seçeneği ile sitemizden eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesiyle TV izlerken aynı etkiyi elde edebilirsiniz. TLC TV ile kesintisiz, donma olmadan yepyeni bir yaşam deneyimine tanık olabilirsiniz. Görüntü kalitesinden asla ödün vermeyen bir canlı tv sitesi olarak sizlere tatmin edici bir online televizyon deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

TLC Canlı


2015 senesinde CNBC- e kanalının yerine gelen TLC, realty, kurgu ve yaşam odağında yayın yapmaya başlayan, özel bir ekran. Üç senedir de yayın akışını bu tarz özel işleyişlerle sürdürmeyi başaran bu kanal sayesinde, gün içerisinde sıkı işlere tanıklık edebilirsiniz. Özellikle son dönemin en iyisi Vikinkler dizisini yayın akışında bulunduran TLC izle, İşler Güçler gibi bir diziyi de nostaljik esintilerle sunmaya devam etmektedir. Uzun lafın kısası TLC canlı izle güncel ve çok yönlü bir televizyon işleyişinin içerisinde bulacaksınız kendinizi. Bu işleyiş her açıdan size iyi gelecek. Hepinize şimdiden güzel seyirler dileriz. Bu kanalı sitemizden de sorunsuz bir şekilde izleme imkanı bulacaksınız. 

Kanal Adı
TLC
Yayın Yeri
İstanbul - TÜRKİYE
Kanal Kategori Türü
Belgesel
İletişim Bilgileri
Tel: 0 212 335 00 00 - Fax: 0 212 340 76 01 - E-mail: [email protected] - Adres: Nispetiye Mah. Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 – Etiler / İstanbul 
Canlı Yayın Linkleri

TLC Canlı - VoloTV

Yayın Bilgisi
TÜRKSAT 4A - FREKANS: 12.379 - POLARİZASYON: YATAY (H) - SEMBOL HIZI: 30.000 - FEC DEĞERİ : 3/4  - Digiturk: Kanal 30 - D-Smart Kanal 36 - tivibu: kanal 60 
Kanal Hakkında
TLC Türkiye'nin Belgesel Reality kanalıdır. TLC canlı izle yayın sayfası DiscoveryKanalının Türkiye'de kurduğu şifresiz kanal olarak bilinen TLC TV kanalında İngilizce ve Türkçe yayın yapılmaktadır. Türkçe seslendirilmeyen tv programları alt yazı ile servis edilmektedir. TLC Tv ile Belgesel, Yaşam Hikayeleri, Yarışma Programları, Spor Belgeselleri, Emlak Programları, Canlı Yayınlar, Yemek programları, gezi ve aktüalite programların izleyebilirsiniz.