1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. D MAX TR

D MAX TR Canlı İzle

Kayıt bulamadık...
19:00 Opal Avcıları: Kızıl Kumlar
20:00 Müzayede Evinde Neler Oluyor
21:00 İngiltere Mezatçıları
22:00 Antika Avcıları
22:27 Antika Avcıları
22:55 Küçük Dev Güreşçiler
23:55 Dünya'nın Dört Bir Yanı

DMAX: Yüksek Kaliteli Belgeseller ve Eğlencenin Adresi

DMAX, Discovery Communications'a ait bir Türk televizyon kanalıdır. Kaliteli görüntüsü ve kesintisiz canlı yayınları ile Türkiye'nin her yerinden DMAX izleyebilirsiniz. Kanal, her yaş ve ilgi alanına uygun, çeşitli konularda geniş bir belgesel yelpazesine sahiptir. DMAX, farklı yaşam tarzlarını sergileyen bilgilendirici bir kanal olmanın yanı sıra boş zamanlarınızda keyifle vakit geçirebileceğiniz bir eğlence kanalıdır. DMAX'e her yerden hızlı ve kolay bir şekilde erişmek için web sitemizi ziyaret edin.

DMAX ile Kesintisiz Belgeseller

DMAX, 17 Mart 2018'de NTV Spor'un yerine kuruldu. Yaşam tarzı ve eğlenceye odaklanan ücretsiz bir kanaldır. Zamanla, kanalın içeriği zorunlu meslekler, arabalar ve diğer konulardaki programları içerecek şekilde genişledi. DMAX, Türksat, D-Smart, Digiturk, Kablo TV, Tivibu, Turkcell TV+ ve Vodafone TV'de yayın yapmaktadır. Kanalın yayınları özellikle HD kalitesinde olup, keyifli bir seyir deneyimi yaşatır. DMAX'teki programların çoğu çok bölümlü diziler olduğundan, herkes için bir şeylerle geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

DMAX'in Program Programına Tek Tıkla Erişin

DMAX, hafta içi veya hafta sonu günün herhangi bir saatinde izlenecek bir şeyle dolu bir program programına sahiptir. Herhangi bir çaba sarf etmeden, canlı izlemeye başlamak veya program programını görüntülemek için web sitemizi ziyaret edin ve DMAX'ın program programına tıklayın. DMAX çevrimiçi akışı ile Alaska Homes, Gold Rush, Cool Tools, Culinary Adventures, On the Road with Food, Caravan Chase, Rural Living Challenge, How It's Made, Mega Terraces, Repairs & Renovations ve gibi belgeselleri anında izlemeye başlayabilirsiniz. Bilinmeyene Yolculuklar.

DMAX, çeşitli belgeselleri ile size farklı bir dünyanın kapılarını aralayıp yeni bir bakış açısı kazandırıyor. DMAX akış hizmeti aracılığıyla en sevdiğiniz programları bulunduğunuz yerden kolaylıkla izleyebilirsiniz. İster belirli bir konuyla ilgilenin, ister en yeni belgeselleri takip etmek isteyin, DMAX çevrimiçi akış hizmetimiz, herhangi bir programı internet bağlantısı olan herhangi bir yerden izlemenize olanak tanır.

Televizyonsuz DMAX'in Keyfini Çıkarın

DMAX belgesellerini izlemek için evde olmanıza veya televizyonunuzun olmasına gerek yok. DMAX'ın çevrimiçi akış hizmeti ile en sevdiğiniz programları ve dizileri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Canlı TV hizmetimiz telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda mevcuttur. Bu cihazların hiçbirinde herhangi bir kesinti veya teknik sorun yaşamadan sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak DMAX, kaliteli belgeseller ve eğlence programları sunan bir kanaldır. Geniş bir ilgi alanına hitap eden içeriği, HD yayınları ile keyifli bir seyir deneyimi yaşatır. İster evde ister yolda olun, DMAX programlarını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. DMAX çevrimiçi akış hizmetimiz ile, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan herhangi bir programa hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

NtvSporun Yerini Alan Ekran: D Max Türkiye
Türkiye'ye Yeni bir kanal eklendi. NTVSpor kanalını satın alarak ismin de D Max koyan kanal genel izleyici kitlesine hitab edecek. Discovery Communications bünyesinde çalışacak kanal Türkiye'de ikinci kanalını açmış olacak, İlk açtıkları kanal TLC idi. Bizlerde Hdtvler bünyesinde sizlere D-Max Türkiye Kanalının Canlı yayınını izlettrimenin mutluluğunu yaşıyoruz.. İçerik ağırlıklı olarak erkek magazin dergilerinde görmeye alıştığımız stil, moda, spor, otomotiv, lüks tüketim kalemlerini eksen alan yapımlardan oluşacak… Discovery Communications’ın kanalları arasında Eurosport, TLC, Discovery Channel, Discovery Kids, Travel & Living, Animal Planet gibi pek çok konsept kanal bulunuyor. Bu Arada NTVSpor Çalışanlarınında NTV Kanalına aktarılacağı söyleniyor..

Kanal Adı
D MAX Türkiye
Yayın Yeri
İstanbul - TÜRKİYE
Kanal Kategori Türü
Belgesel - Reality
İletişim Bilgileri
Tel: 0 212 366 20 00 - Fax: 0 212 366 20 49 - E-mail: [email protected] - Adres: Nispetiye Mah. Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 Etiler Beşiktaş/İstanbul
Canlı Yayın Linkleri

D Max Canlı - Hdtvler

Yayın Bilgisi
Türksat 4A -Frekans: 12015 - Sembol: 27500 - FEC: 5/6 - Polar: h
Kanal Hakkında
D Max Türkiye'nin Yeni Belgesel ve Reality kanalıdır. D Max canlı izle yayın sayfası Discovery Kanalının Türkiye'de kurduğu D Max TV kanalında Türkçe yayın yapılmaktadır. D Max Tv ile Belgesel, Yaşam Hikayeleri, Yarışma Programları, Spor Belgeselleri, Emlak Programları, Canlı Yayınlar, Yemek programları, gezi ve aktüalite programların izleyebilirsiniz. Bazı Programları saymak gerekirse Nasıl yapılır?, Ne Ters Gitmiş Olabilir, Tamirat Tadilat, Alaska Demiryolları, Gizem Avcısı Mungo, Fear The Walking Dead, Amerikan Gücü, İnanılmaz Kurtuluş, Seri Katil Beyaz Köpek balığının Dönüşü.